Dyskusja:Prabuty

Z Kwidzynopedia - encyklopedia e-kwidzyn
  • Grossvater, proszę, nie używaj linków do Wikipedii. Z czasem powinny zniknąć całkowicie. Kwidzynopedia ma zawierać jak najwięcej informacji sama w sobie, a nie być zbiorem odnośników do innych stron. Opisujemy powiat i na tym się skupiamy. --WikiSysop 21:55, 20 kwi 2009 (UTC)
  • Ok, postaram się zaniechać tego procederu :), jednak mam małe pytanko.

Co robimy z mało popularnymi z miejscowościami ościennymi, niezdefiniowanymi w Kwidzynopedii a w jakiś sposób związanymi z historia powiatu (część osad jest zdefiniowanych ale co z pozostałymi?). A co z pojęciami typu wilkierz, falusz, przysiółek itp. Umieszczając hasła na Kwidzynopedii używamy czasami pojęć dzisiaj już mało popularnych i zrozumiałych. Możemy oczywiście zdać się na inteligencje czytelnika który wyszuka sobie dane pojęcie w sieci albo pomóc mu, podsuwając gotowe rozwiązanie. Jakby coś to ja się dostosuję.--Großvater 16:36, 21 kwi 2009 (UTC)

zdjęcia

mam pytanie, czy nie istnieją żadne dokumenty fotograficzne potwierdzające istnienie Prabut, ukazujące architekturę tego miasta? jakoś to dziwne że nie ma żadnego zdjęcia...

  • Kwidzynopedia jest otwarta dla wszystkich. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś dodał zdjęcia :) --Rachel 19:56, 22 gru 2009 (UTC)