I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Gębika d. Polskie Gimnazjum w Kwidzynie/absolwenci

Z Kwidzynopedia - encyklopedia e-kwidzyn
(Różnice między wersjami)
Linia 5982: Linia 5982:
 
Strona internetowa I LO: [http://www.1lo.ckj.edu.pl/lista.txt Lista absolwentów]
 
Strona internetowa I LO: [http://www.1lo.ckj.edu.pl/lista.txt Lista absolwentów]
  
[[Kategoria:Ludzie|Absolwenci, I Liceum Ogólnokształcące]]
+
[[Kategoria:Absolwenci szkół|Absolwenci, I Liceum Ogólnokształcące]]

Wersja z 15:13, 1 gru 2010

Absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie w latach 1945 - 2002


Spis treści

1945/46

Araszkiewicz Tadeusz
Chmieluk Jarosław
Czekańska Lidia
Dąbrowska Irena
Gutowska Barbara
Jakimczyk Klara
Jarczewska Stefania
Kisiel Waldemar
Komorowski Stanisław
Krajewski Januariusz
Krzyczkowski Stanisław
Lacka Anna
Lhota Wiesława
Mackiewicz Danuta
Matysiak Jan
Mazur Krystyna
Obidzińska Mirosława
Preuss Barbara
Rzeszutko Bolesław
Słowiński Henryk
Stachurski Jan
Stachurski Zdzisław
Stępnikowska Irena
Stępnikowska Zofia

1946/47

Basłyk Alla
Bielec Elżbieta
Curyłło Anna
Daszczyński Tadeusz
Firmanty Wanda
Frank Alfred
Gromadzka Helena
Jaguś Zofia
Janczarek Waleria
Kędzierski Roman
Kisiel Eugeniusz
Klusek Jan
Kozarzewski Zygmunt
Łapińska Jadwiga
Łapiński Ryszard
Maciak Jadwiga
Makaruk Ludwik
Matysiak Piotr
Miętkiewicz Andrzej
Mróz Ryszard
Nowosad Maria
Obuchowski Alfred
Piotrowska Irena
Raczyńska Alicja
Raczyńska Krystyna
Słowińska Gertruda
Słowiński Stefan
Strygner Zuzanna
Szabłowski Wincenty
Waga Czesława

1947/48

Antuszewicz Danuta
Bejger Stanisław
Bohdziel Stefania
Cholewa Czesław
Cichocki Stefan
Dworak Danuta
Grębski Franciszek
Groszewska Agata
Kabatc Eugeniusz
Karpowicz Halina
Kownacki Eugeniusz
Lacka Elżbieta
Lepsza Władysław
Lipiński Lech
Malisz Zbigniew
Matias Stanisław
Nahorna Irena
Nowicki Tadeusz
Nowosad Krystyna
Obrośliński Anatol
Patera Janina
Pawłowski Stanisław
Putrykiewicz Zenaida
Rupiński Jan
Serówka Józef
Słowiński Tadeusz
Szmidt Kazimierz
Szwarc Marek
Tyniec Tadeusz
Wolejko Anna
Bator Stanisław
Bogdziel Janina
Brzezińska Genowefa
Drużyńska Maria
Frąckiewicz Roland
Grzona Edmund
Jurkun Irena
Kabatc Jerzy
Kołosowski Ryszard
Krzysztofiak Mirosław
Kwiatkowski Ludwik
Nawrocka Jadwiga
Patera Henryk
Perun Dymitr
Piętkiewicz Henryk
Pujanek Czesław
Rolińska Genowefa
Sieradzińska Wanda
Silarska Genowefa
Soboczyński Henryk
Stasiłowicz Czesław
Strzegowska Krystyna
Szmidt Zenowiusz
Wiesztordt Irena
Wróblewicz Amelia
Zalewski Hieronim
Żukowski Zbigniew

1948/49

Basłyk Genadiusz
Bielec Lech
Dudziak Zenon
Frank Emilia
Humanowski Zdzisław
Jackowski Lech
Krupa Barbara
Kulesza Jerzy
Kuriata Zofia
Lewandowski Witold
Maliszewska Władysława
Mańkowska Zofia
Mazur Janusz
Modzelewska Wanda
Muszarska Adela
Rozwadowski Jan
Zakrzeński Andrzej
Zaleska Róża

1949/50

Bołtrukiewicz Janusz
Chodorowski Aleksander
Czepczyński Henryk
Domański Juliusz
Dubiela Roman
Grajkowski Zygmunt
Janczarek Anna
Kamińska Teresa
Kędzierski Czesław
Kluczkowski Hilary
Kozioł Eugeniusz
Kuciel Wojciech
Ludwikowski Hieronim
Mańkowki Alfred
Melerska Janina
Mironowicz Kazimierz
Neas Eugenia
Nowicka Bożena
Pieniążek Marta
Piotrowska Halina
Płonowska Janina
Przestrzelska Krystyna
Przybylski Włodzimierz
Radke Aleksandra
Rozwadowska Teresa
Szemiako Krystyna
Tomaszkiewicz Adam
Woźnicka Bogusława
Zaryczny Bazyli
Zawadzki Stefan

1950/51

Baszanowska Lidia
Beler Mirosława
Bień Maria
Błeszyński Wiesław
Chojnowska Elżbieta
Cyrankowski Zdzisław
Czerwień Leszek
Daszczyński Józef
Dudzińska Barbara
Dul Anna
Dumicz Adam
Garton Bohdan
Gawalewicz Anna
Gawalewicz Ewa
Gładkowska Ewa
Gogolewski Marek
Gontarczyk Krystyna
Grębska Lucyna
Iwanowska Helena
Iwanowska Irena
Jankiewicz Mieczysław
Jarmuła Anna
Jarzyński Roman
Jozanis Jerzy
Józkowska Róża
Kaliszewski Witold
Karpowicz Irena
Knoff Czesław
Kopanicki Lesław
Korczyc Helena
Kosakowski Ireneusz
Kostyrka Zygmunt
Kowalska Stanisława
Kozioł Sławomira
Królak Tadeusz
Kucharski Mieczysław
Kupper Paweł
Kuryłłowicz Janina
Kwiatek Helena
Lemański Jerzy
Łabuć Irena
Łuksza Teresa
Macholc Zenon
Maciejewska Elżbieta
Maciejewski Aleksander
Małolepszy Józef
Mańkowska Irena
Matusiak Czesław
Maziarz Henryk
Michalska Janina
Mironowicz Władysław
Mościbrodzka Irena
Nowakowska Cecylia
Obara Teofil
Olejnik Bogusław
Orzeł Artur
Pakalska Janina
Piłat Aniela
Pozorska Janina
Przytarski Wiktor
Rowińska Helena
Rozwadowski Władysław
Rutkowski Ryszard
Ryński Bernard
Ryszczuk Waldemar
Seweryński Maciej
Skierkowska Regina
Siewaszewicz Leokadia
Sławińska Jadwiga
Smagowski Henryk
Smurawski Tadeusz
Sokół-Dąbrowski Witold
Staniszewski Władysław
Stasiewski Lech
Staszak Henryk
Staszak Jerzy
Stępień Wacława
Szczęsna Zdzisława
Szwajkowski Lesław
Tomanek Krystyna
Torbowska Kazimiera
Tyszkowski Jerzy
Ułanowska Janina
Urbański Marian
Walter Edwin
Wasiak Zdzisław
Witkowska Stefania
Zawadzka Maria

1951/52

Bieguńska Henryka
Biernat Bolesław
Bulicz Alina
Chechłowski Kazimierz
Cyrankowicz Stanisław
Deręgowski Janusz
Drewniak Zdzisław
Dżugan Zdzisław
Feduń Stanisław
Garton Anna
Garton Maria
Kamińska Wanda
Kamrowska Wiesława
Kierepin Władysława
Klimaszewska Janina
Kowalkowska Brygida
Kuberski Włodzimierz
Kurowska Regina
Lemański Jan
Łopuski Jerzy
Makarowski Tadeusz
Małkowski Eugeniusz
Metelska Bożena
Michoński Franciszek
Mieczkowski Kazimierz
Nisio Alina
Nowakowska Cecylia
Obroślińska Irena
Piasecki Kornel
Podlińska Janina
Raywer Maria
Różycki Zbigniew
Rutkowska Irena
Snaglewska Teresa
Soboczyński Edmund
Stąsiek Józefa
Strug Walentyna
Strzyżewski Jerzy
Studziński Leszek
Wilamowski Roman
Wittlieb Maria
Włostowska Anna
Wojtacka Hildegarda
Żarczyńska Irena

1952/53

Adamowicz Alicja
Adamska Anna
Bereda Janusz
Błeszyński Andrzej
Cyrankowski Stanisław
Czerwiński Tadeusz
Dobrowolski Jerzy
Dominikowska Krystyna
Jabłońska Barbara
Jackiewicz Bronisław
Jarzyńska Halina
Jozanis Marian
Jóźwiak Mirosław
Kamiński Krzysztof
Kamiński Witold
Kołodziejczak Maria
Kopytkowski Zbigniew
Korczyc Zofia
Kosakowski Ryszard
Krzysztofiak Eleutera
Kuchta Elżbieta
Kuczyńska Mirosława
Laszkiewicz Jan
Łoś Janusz
Meller Helena
Michałecki Jerzy
Mielnik Adam
Mudyna Waldemar
Musiało Maria
Najbert Hanna
Partyka Halina
Radtke Stanisław
Rozwadowski Bohdan
Rozwadowski Michał
Rydzewski Janusz
Scherke Gabriela
Sickard Józef
Skibicki Gerard
Słomski Stanisław
Sopoćko Józef
Szwajkowski Stanisław
Trojanek Alicja
Tul Wiesław
Tumiłowicz Teresa
Wower Henryk
Woźnicka Małgorzata
Zabłocki Zdzisław
Zienkiewicz Teresa
Żochowski Tadeusz

1953/54

Bejer Andrzej
Bodański Roman
Borowska Halina
Borys Janina
Bułka Janina
Chmielowiec Wojciech
Dąbrowska Genowefa
Dąbrowski Krzysztof
Domaradzki Ryszard
Głodowski Ryszard
Herman Barbara
Jabłoński Wiesław
Jarzyńska Jadwiga
Jentczak A.
Jentczak Lucyna
Klein Halina
Klein J.
Kołodziej Jerzy
Kołosowski Witold
Kopij Marian
Korczyc Stanisław
Kulczyk Helena
Kurowski Helmut
Lewicki Czesław
Łabuz Irena
Łukaszewicz Ryszard
Marchfeld Bodo
Mełech Włodzimierz
Mikiel Marzenna
Niśkiewicz Ferdynand
Piątek Celina
Rutkowska Alina
Schejerka Teresa
Sickart E.
Stapińska Stanisława
Strug Regina
Studziński Marek
Śmiech Lucjan
Wilkowski Bolesław

1954/55

Balukiewicz Leontyna
Bryk Saturnin
Brzezowska Krystyna
Chmielecki Roman
Chodnicka Barbara
Czaplejewska Maria
Czeredarek Krystyna
Doroszkiewicz Alicja
Dunus Maria
Gliwiński Aleksander
Gustkowska Marta
Jankiewicz Krzysztof
Jentczak Aleksander
Jurkun Danuta
Karczewska Alicja
Klein Urszula
Klimaszewska Alicja
Klingenberg Hubert
Korocinski Karol
Krawczyk Alina
Kwiatek Janusz
Lew Maria
Małkowski Bogdan
Matusiak Ryszard
Mikulski Bolesław
Mosiejczyk Aleksandra
Murawska Stanisława
Nowicka Danuta
Promińska Danuta
Romaniewicz Janina
Rożek Halina
Seweryn Maria
Sochacka Barbara
Sujak Barbara
Szar Ludwika
Szwarc Andrzej
Szwarc Jerzy
Trocewicz Anna
Ułanowska Daniela
Wilkowska Maria
Ziębla Teresa

1955/56

Adamski Błażej
Angryk Zofia
Bielińska Krystyna
Biernat Aniela
Brygoła Jerzy
Burczyk Barbara
Czerniawska Janina
Demczuk Eugeniusz
Dobrowolski Romuald
Frydrych Antoni
Gościcka Krystyna
Grabowska Aleksandra
Herchel Edward
Hulewicz Edward
Jatkowska Klementyna
Kaliwoszka Andrzej
Kempiński Józef
Kołakowski Józef
Kossak Elżbieta
Krawczyńska Janina
Kukliński Feliks
Kurjata Władysław
Łabuz Danuta
Macutkiewicz Eugeniusz
Marchlewicz Andrzej
Markowski Tadeusz
Maślińska Irena
Matuszewska Danuta
Matysiak Anna
Monkielewicz Jadwiga
Oliwa Danuta
Pietras Barbara
Rymarz Regina
Serocki Szczepan
Siedlecka Krystyna
Szarmach Marian
Szwangruber Jadwiga
Tomczyński Ryszard
Ułanowska Zofia
Walor Janusz
Wosik Renata
Woźnica Zbigniew
Wódz Józef
Zawielak Zofia

1956/57

Abucewicz Regina
Behnke Franciszek
Bułyk Krystyna
Cichocka Maria
Cieślewicz Małgorzata
Ćwik Małgorzata
Drzymała Izabella
Grębska Jadwiga
Grębski Eugeniusz
Grułoząb Zofia
Hirny Władysława
Jedel Marian
Karapyta Jarosława
Karasek Tadeusz
Kołodziej Tadeusz
Kutyła Marianna
Lewkowicz Helena
Machutta Anna
Mandziuk Ryszard
Marwińska Aleksandra
Michalak Jadwiga
Michalska Ewa
Miklewicz Jadwiga
Obuchowska Danuta
Rutkowski Dominik
Siewaszewicz Ludmiła
Sitko Stella
Słomski Bogdan
Stefanicki Roman
Sterankiewicz Emilia
Tabaczyński Antoni
Taylor Jacek
Watras Katarzyna

1957/58

Bękarciak Eugeniusz
Bobiński Zbigniew
Czarnecka Albertyna
Gruszka Roman
Gwóźdź Wanda
Hajdamowicz Zenon
Halagiera Alicja
Hłuszyk Halina
Hryb Stefania
Jankowski Marek
Kawka Krystyna
Kaźmirowska Teresa
Kościanowska Renata
Lewosz Jerzy
Litwinowicz Jan
Łubiński Ryszard
Niedzielko Sławomira
Owczarska Grażyna
Perehuda Alina
Pietrzycka Janina
Rzeszutek Józef
Staszak Alina
Suchy Krystyna
Szyszko Jerzy
Węgrzyn Andrzej
Wiśniewski Roman
Wyroślak Elżbieta

1958/59

Alwin Regina
Bajerowska Wiesława
Barancewicz Zuzanna
Bielawski Andrzej
Dąbrowska Janina
Głogowska Irena
Goraj Piotr
Greczko Rudolf
Grycewicz Barbara
Halagiera Wiesława
Hirny Aleksander
Janiuk Barbara
Kapelańska Anna
Kotulska Tamara
Kozłowski Tadeusz
Kuraś Zygmunt
Kurjata Aleksander
Łoś Zbigniew
Łukomski Adam
Mądry Michał
Ochociński Jerzy
Osyf Jan
Perehuda Jerzy
Piotrowska Halina
Richert Andrzej
Różańska Krystyna
Stanikowski Zbigniew
Stąsiek Stanisław
Szamier Teresa
Szymańska Irena
Walczak Adela
Werth Manfred

1959/60

Buczkowska Krystyna
Daszczyńska Zofia
Dębicka Danuta
Domaracka Elżbieta
Domerecka Alina
Dutkiewicz Halina
Geło Barbara
Januszewska Zofia
Jurkun Antoni
Kośba Barbara
Krzysztoszek Wiesława
Łukomski Stanisław
Mazur Grażyna
Obuchowska Ligia
Piotrowski Jan
Płacewicz Lech
Ponczek Romuald
Potrebicz Irena
Prabucka Regina
Serocka Janina
Sikora Stella
Sosnowska Elżbieta
Sosnowska Ligia
Specht Joachim
Szneidrowska Lidia
Szostak Maria
Szwed Barbara
Tejszerska Krystyna
Tomkiel Teresa
Trojanek Sławomira
Tul Teresa
Wachnicki Waclaw
Wańkowicz Leszek
Wiese Wojciech
Zegarski Jerzy

1960/61

Ankudowicz Helena
Chachaj Lucjan
Charuta Jolanta
Cieślewicz Wojciech
Czepulon Teresa
Gójdź Władysława
Gulido Jerzy
Hajdamowicz Antoni
Jankiewicz Tomasz
Janusz Piotr
Kalinowska Jadwiga
Kasperkiewicz Helena
Kopik Antonina
Kremski Zdzisław
Kujawska Regina
Lisowski Józef
Machowska Anna
Mancewicz Wanda
Milewska Helena
Myścich Jadwiga
Niedźwiecka Anna
Obszarski Szczepan
Paradowska Kamila
Płucienniczak Jadwiga
Rudzka Alicja
Rybicki Adam
Stankiewicz Aleksandra
Suchy Andrzej
Szafarowicz Aleksandra
Szpakowska Józefa
Szpakowska Zofia
Urbanowicz Alicja
Wejtko Władysław
Wichert Andrzej
Ząbkiewicz Grażyna
Zieliński Antoni

1961/62

Bęska Ewa
Bukowski Waldemar
Chechłowski Janusz
Czerwińska Barbara
Deręgowska Barbara
Domaradzki Bogusław
Gieruszyńska Janina
Jastrzębska Sabina
Kaczorowska Urszula
Kamiński Maciej
Karpowicz Leokadia
Kiełkiewicz Andrzej
Krasnopolska Irena
Krawczyk Józef
Krukowski Zygmunt
Lewosz Bogumił
Matla Ewa
Mroczek Jan
Pawłowski Czesław
Piotrowicz Józefa
Rusiecki Krzysztof
Rydzewska Wanda
Rzewuska Grażyna
Specht Krystian
Wachowicz Halina
Wasiński Włodzimierz
Wickland Janina
Wylazłowska Teresa
Zieliński Edward
Ziętarski Alojzy
Zmaczyński Aleksander

1962/63

Bartłomiejczyk Waldemar
Bęska Marta
Bojanowska Teresa
Chanowski Roman
Daszczyńska Janina
Demidowicz Wanda
Domańska Krystyna
Filipowicz Anna
Geło Anna
Janiuk Ewa
Kiepajło Ryszard
Kiziniewicz Jadwiga
Macutkiewicz Jerzy
Macutkiewicz Teresa
Matla Grzegorz
Maziuk Czesława
Michalska Krystyna
Nadolna Bożena
Nietupska Jadwiga
Ostanin Danuta
Paczkowska Ewa
Pawlak Elżbieta
Piernicka Zofia
Pis Bożena
Rusiecka Anna
Rykaczewski Roman
Rząca Bożena
Rzepińska Danuta
Sikora Antoni
Skrajda Jan
Snarski Władysław
Sosnowska Ewa
Tamulewicz Jadwiga
Zachorowska Elżbieta
Zawadzki Józef

1963/64

Bielawski Zbigniew
Bochus Wiesław
Breier Halina
Brzostowicz Eufrozyta
Burdzińska Anna
Cybulska Bogusława
Demkiewicz Krystyna
Drynia Irena
Felt Lucyna
Folga Zbigniew
Gawrońska Aldona
Głowacki Lesław
Górska Mirosława
Grzywacz Stanisława
Jeleniewski Jerzy
Kaczorowska Halina
Kapuścińska Zenobia
Kępska Wanda
Klusek Teresa
Kobierowska Renata
Kowal Antoni
Krawczyk Władysław
Krokosiński Czesław
Kudźma Regina
Kufel Andrzej
Kulanowska Jadwiga
Lewandowska Danuta
Lippert Maria
Łaska Halina
Marcisz Teresa
Mróz Barbara
Nowak Edmund
Ogonowska Tatiana
Olejarz Teresa
Petriczek Jan
Ponczek Aurelia
Rzyszkowska Romana
Sak Halina
Sendrowicz Wojciech
Skrycka Krystyna
Sołtysik Marek
Sosnowski Janusz
Stasiewska Maria
Strug Zbigniew
Świokło Janina
Szuwarowska Danuta
Szwed Fredysław
Szymańczak Andrzej
Tomczyk Edward
Wegehaupt Barbara
Werra Andrzej
Wilińska Anna
Wnuk Anna
Wojtusik Zofia
Żurawska Anna

1964/65

Borowiecki Mieczysław
Brewus Stanisława
Broszko Wanda
Burczyc Teresa
Burlewicz Lech
Chobian Danuta
Chrzanowski Zbigniew
Chyliński Jan
Chyliński Roman
Chyła Stefania
Czyżewski Jan
Doliniec Regina
Doroszkiewicz Elżbieta
Filar Zofia
Fortuna Danuta
Głogowski Zenon
Goszczyński Jacek
Halagiera Maciej
Hirny Joachim
Iwicki Witold
Janiuk Tomasz
Kafel Janusz
Kasperkiewicz Małgorzata
Kaszczak Stefan
Kasztelan Narcyza
Kiełkiewicz Hanna
Kiziniewicz Mirosław
Klusek Elżbieta
Korczagin Robert
Kowalska Halina
Kozłowski Błażej
Lammek Ewa
Lewicki Zbigniew
Liegmann Maria
Łukomska Władysława
Majorczyk Urszula
Marcisz Janina
Mentlak Joanna
Mizera Barbara
Mizura Tadeusz
Niedzielko Zygmunt
Obuchowska Irena
Oliwa Grażyna
Oliwa Jadwiga
Olszewska Kazimiera
Piekarska Gabriela
Prudzienica Bogumiła
Różańska Halina
Rutkowska Jadwiga
Rząca Grażyna
Sikorska Maria
Skowrońska Maria
Szafarowicz Helena
Szeliga Teresa
Szmaglińska Lidia
Szpajer Michał
Śrubkowski Albin
Wasiak Anna
Weryk Wojciech
Wężowska Halina
Wilczewska Ewa
Wolska Irena
Wójcik Henryk
Zarębska Krystyna
Zawadzka Izabella
Zielińska Ewa
Zielińska Krystyna
Zieliński Zbigniew
Zientara Barbara

1965/66

Adamowicz Zbigniew
Andrusiewicz Maria
Antoniewicz Aleksandra
Bacza Krystyna
Baran Anna
Baum Kazimiera
Bielawska Maria
Bielicki Paweł
Burdzińska Maria
Bysiewska Maria
Chodakowska Helena
Ciesielska Maria
Czapiewski Zygmunt
Czermiński Zbigniew
Domański Kazimierz
Drewniak Wanda
Dubas Stanisław
Ekiert Mieczysław
Figiel Jerzy
Floryański Henryk
Furkal Elżbieta
Gąsiorowski Andrzej
Gąsiorowski Piotr
Geło Maria
Gnaciński Władysław
Grotecka Ewa
Gryń Józef
Grzywacz Henryka
Janca Ewa
Jankiewicz Stanisław
Jankowska Barbara
Januszewski Andrzej
Jeleniewska Elżbieta
Jończyk Wiesław
Juzepczuk Krystyna
Kacprzyk Zofia
Kafel Maria
Kobielski Zbigniew
Korba Andrzej
Kopicińska Joanna
Kosarzecka Irena
Kotarska Krystyna
Krakowski Lech
Kremska Krystyna
Kubacki Eugeniusz
Lacki Zygmunt
Landowska Ewa
Laszkiewicz Elżbieta
Lew Janina
Majcher Zdzisław
Majewska Danuta
Maziarz Krystyna
Michalska Danuta
Mielnik Bożena
Mościcki Wiesław
Mówiński Ryszard
Nawceniak Halina
Nowicki Jacek
Peplińska Barbara
Piątek Lucyna
Piekarska Renata
Radziej Lilianna
Rusiecka Maria
Schneidrowski Roman
Sendrowicz Marek
Skowroński Ryszard
Stańczak Ewa
Stefański Lech
Stępień Barbara
Szpakowska Barbara
Szulińska Lidia
Szymańska Danuta
Wachowicz Wanda
Waczkowska Grażyna
Waczkowska Maria
Waleszkowska Lidia
Wandtke Maria
Wasiak Tadeusz
Weissgerber Krystyna
Wiszniowska Ewa
Wiśniewska Krystyna
Wiśniewski Henryk
Wyszyńska Rachela
Zaręba Stanisław
Zdaniewicz Alicja

1966/67

Andrusiewicz Janusz
Bartłomiejczyk Andrzej
Bełchatowska Grażyna
Bera Andrzej
Bojarowska Danuta
Borowska Barbara
Burlewicz Zdzisław
Bussler Grażyna
Chojecki Bogdan
Chojnowska Edwarda
Chylińska Hanna
Chylińska Janina
Doroszkiewicz Stefan
Dziedzic Andrzej
Filutowska Alicja
Florko Teresa
Folga Alicja
Frydrych Kazimiera
Galikowska Lidia
Goluch Bogusława
Grabińska Teresa
Guzińska Krystyna
Hirsz Romuald
Jarmużewski Andrzej
Jaskuła Bożena
Jaskuła Maria
Jędras Krystyna
Jończyk Ludwik
Kanios Renata
Kiełkowska Jadwiga
Klenowski Andrzej
Klusek Jolanta
Kochanek Jadwiga
Kozłowska Elżbieta
Krasowski Ryszard
Krawiec Elżbieta
Król Jadwiga
Krupski Jerzy
Kufel Grażyna
Latkowska Barbara
Łompieś Zofia
Mancewicz Anna
Mazurowska Elżbieta
Michowski Edward
Ogonowska Aldona
Olech Irena
Orzełowska Danuta
Ostrowski Jerzy
Otręba Bolesław
Ozimek Alicja
Parus Leszek
Pesta Roman
Piekarska Lidia
Piesik Renata
Płochacka Daniela
Preuss Monika
Prudzienica Marian
Rochoń Stanisława
Rostropowicz Władysław
Rykaczewska Ewa
Siejka Urszula
Sitko Tadeusz
Sokołowski Tadeusz
Sposób Genowefa
Strzelczyk Eugeniusz
Suchodolska Elżbieta
Szafarowicz Jolanta
Szaran Alina
Szczukowski Leonard
Szutowicz Henryk
Wasiak Anna
Wdowiak Tadeusz
Weryk Krystyna
Wiwała Ewa
Wodzisławski Ryszard
Zając Bożena
Zientała Stanisław

1967/68

Andrzejewska Bożena
Banach Kazimierz
Baran Bohdan
Barańska Barbara
Bochenek Eugenia
Borowska Wiesława
Breier Elżbieta
Chmielowiec Jadwiga
Chrzanowska Irena
Chyliński Eugeniusz
Cybulski Andrzej
Czapiewska Regina
Dobrowolski Antoni
Duch Andrzej
Duch Leszek
Duch Ryszard
Eggert Krystyna
Filo Andrzej
Furmanowska Wiesława
Geło Jadwiga
Gnitecka Grażyna
Gorczyńska Elżbieta
Goszczyńska Elżbieta
Grodecka Marianna
Groszkowski Mirosław
Grygier Danuta
Grzenkowski Leszek
Gniaś Elżbieta
Gólczyńska Czesława
Jachimczak Danuta
Jagielak Elżbieta
Jakimowicz Mikołaj
Jarecki Stefan
Jędzewicz Zofia
Kiełkowska Wanda
Kisicki Jerzy
Klejewska Danuta
Klimaszewski Gerard
Kołakowski Ryszard
Kowalska Beata
Kowalski Waldemar
Koza Krystyna
Krasowski Andrzej
Krawczyk Halina
Krokosińska Danuta
Krzysztofiak Bożena
Kubath Maria
Kucharczyk Ryszard
Kulczyk Hanna
Kunikowski Marian
Leszkiewicz Jadwiga
Loose Leszek
Łozowicka Ludwika
Madej Janusz
May Krystyna
Misiorewicz Elżbieta
Moryl Władysław
Nowak Anna
Orzełowski Roman
Osiak Irena
Osuch Stanisław
Pazdan Alfreda
Pietruszkiewicz Irena
Porożyńska Barbara
Preuss Agata
Pyka Anna
Rogowska Bożena
Roszewska Elżbieta
Rozwadowska Irena
Sendrowicz Krzysztof
Sieg Grażyna
Śleboda Elżbieta
Smyk Marek
Sosnowski Andrzej
Strąk Krystyna
Strzała Leszek
Strzelczyk Urszula
Strzeszewska Krystyna
Subocz Andrzej
Szapert Wiesław
Szczepanik Janusz
Szpajer Anna
Szul Ryszard
Szwajkowska Cecylia
Szymanowska Eugenia
Tarkowska Elżbieta
Wereda Lilia
Wilińska Halina
Wiśniewski Tadeusz
Wosiak Danuta
Wydro Anna
Zagrabska Danuta
Żarczyńska Wanda
Żmudowska Jadwiga

1968/69

Adamczyk Irena
Bajter Lidia
Bartłomiejczyk Stanisław
Bełchatowska Krystyna
Bezek Michał
Bienias Barbara
Bochus Teresa
Bołt Maria
Brzostowski Mieczysław
Budkiewicz Irena
Butler Ewa
Cichoń Romualda
Chojnacka Teresa
Chrobak Lidia
Dąbrowska Renata
Dombrowska Wera
Dombrowski Marian
Firyn Janina
Furmanowska Grażyna
Garbulińska Ludwika
Garło Danuta
Gawryluk Jerzy
Gimiński Andrzej
Głogowska Bożena
Głowacki Adam
Gnacińska Barbara
Gołębiowska Hanna
Grunt Bolesław
Grygier Bogdan
Grzona Janusz
Hałaj Ewa
Hinc Ewa
Humenny Barbara
Ignatowicz Małgorzata
Jadczak Bogusław
Janiszewska Helena
Januszewski Tadeusz
Jóźwik Teresa
Jurczyk Ewa
Kacpura Wiesława
Kaczuba Krystyna
Kaczyńska Danuta
Kapuścińska Irena
Karasek Wanda
Kazimierczak Paweł
Kędzierski Andrzej
Kępka Teresa
Klimecka Gabriela
Klugiewicz Alina
Kmita Jadwiga
Kobus Barbara
Kołakowska Teresa
Konieczna Stanisława
Kosacz Paweł
Krawczyk Maria
Krzeszewska Teresa
Krzysztoszek Wiesław
Kwapisz Wiesław
Kwiatkowska Anna
Kwiatkowska Teresa
Lemańska Teresa
Lis Anna
Lis Zenona
Lisowska Alina
Loose Maria
Lubińska Ewa
Łachmański Kazimierz
Łępicka Henryka
Macutkiewicz Iwona
Majcher Teresa
Makowiecki Roman
Marcinkowski Ryszard
Matuszewska Grażyna
Majerowska Maria
Nadrowska Anna
Nałęcz Andrzej
Nowatkowska Teodozja
Obszarski Bogdan
Olszewski Czesław
Omelan Józef
Opalski Marek
Orzechowska Zofia
Ostrowska Krystyna
Ozga Bogumiła
Paradowska Barbara
Piotrowska Barbara
Płucienniczak Zofia
Pokorska Grażyna
Prabucka Danuta
Prawecka Elżbieta
Przechadzka Teresa
Pyka Bożena
Rudnik Aleksander
Rynkowska Maria
Rzeszotek Stanisława
Sklepowicz Roman
Skonieczna Renata
Sperz Roman
Szamier Halina
Szafarowicz Weronika
Tomczak Janina
Tomczak Mirosława
Truchan Krystyna
Tyburek Teresa
Trynda Jan
Tymuła Józef
Wężowska Ryszarda
Wojciechowska Danuta
Wojtuń Elżbieta
Zielińska Teresa
Ziółkowska Zofia

1969/70

(rok szkolny 1969/70 był rokiem bez matur)

1970/71

Adranowicz Zofia
Anaczkowska Barbara
Balewska Ewa
Bołt Tadeusz
Borowiecki Stanisław
Bukowski Marian
Chmiel Wiesława
Chmielewska Krystyna
Chomicka Aleksandra
Ciepielewska Danuta
Cieślik Elżbieta
Czumiel Tadeusz
Duda Julianna
Dudziak Krystyna
Gajewska Maria
Galicki Roman
Galikowska Elżbieta
Gelios Jolanta
Gołębiowska Elżbieta
Górecka Bożena
Grzenkowicz Danuta
Grzywacz Małgorzata
Habrat Lidia
Hołysz Teresa
Hyrchel Krystyna
Idziak Jadwiga
Jacewicz Danuta
Jankiewicz Barbara
Jankowska Elżbieta
Kielar Jerzy
Konieczko Jadwiga
Kopowska Helena
Kordowska Urszula
Kryger Elżbieta
Kupiec Grażyna
Kwaczyńska Iwona
Laskowski Wojciech
Lecewicz Halina
Leszkiewicz Janusz
Lipiński Tomasz
Łoś Halina
Łuksza Ewa
Łyżwa Anna
Mancewicz Andrzej
Mancewicz Zygmunt
Manturewicz Bogdan
Mazur Żaneta
Miłkowska Barbara
Mroczek Halina
Nalborska Jolanta
Olpiński Janusz
Piechocki Władysław
Pudlak Elżbieta
Regulska Małgorzata
Rydel Teresa
Słomińska Romualda
Sosnowski Waldemar
Sowińska Dorota
Stasiłowicz Irena
Stąsiek Aleksander
Strzyżewski Florian
Szablewska Grażyna
Szafrańska Elżbieta
Szczepańska Cecylia
Szczucińska Elżbieta
Szwajkowska Teresa
Szych Teresa
Szymańska Bożena
Tarkowska Ewa
Trzaskulska Janina
Wardawa Grażyna
Wiśniewska Krystyna
Zagrabska Halina
Zdanowicz Danuta
Zegarski Janusz
Zielenkiewicz Mieczysław
Ziółkowska Bogumiła

1971/72

Alicki Romuald
Balmas Elżbieta
Barganowski Antoni
Błaszkiewicz Krystyna
Bogdanowicz Anna
Borcuch Małgorzata
Borowiec Bogumiła
Borówka Mirosław
Borys Jerzy
Brzostowski Władysław
Budrewicz Janina
Bujna Tatiana
Bura Jadwiga
Czajkowski Aleksander
Czaplicki Lech
Czeszejko Barbara
Czeszejko Krystyna
Domaracka Krystyna
Doroszkiewicz Jolanta
Duch Włodzisław
Dworakowska Maria
Dymna Hanna
Ebłowski Zbigniew
Filo Leokadia
Fiszka Lech
Florczyk Elżbieta
Fortuna Andrzej
Gajewska Barbara
Gawroński Wiesław
Geło Janina
Gliniecka Bogumiła
Gorczyca Elżbieta
Góralska Halina
Górecka Bogumiła
Górniak Halina
Grabowska Małgorzata
Grochocki Piotr
Grzegorzewska Kazimiera
Grzywińska Grażyna
Halagiera Ewa
Halagiera Hanna
Hańczyk Tadeusz
Hołubowicz Teresa
Hołubowicz Zofia
Jagielska Hanna
Janasik Zbigniew
Jędrzejowska Grażyna
Joniak Teresa
Jung Halina
Juras Urszula
Kasper Krystyna
Kasprzak Maria
Kaźmierczak Alicja
Kęska Urszula
Klimaszewska Barbara
Kłodnicka Krystyna
Kowalczyk Barbara
Kraszewska Halina
Krauze Krzysztof
Krzeszowski Stanisław
Lepkowska Danuta
Leszek Danuta
Lityńska Anna
Lorkowski Andrzej
Łukasiewicz Stefania
Łukianow Zbigniew
Majewska Aleksandra
Malinowska Wiesława
Marcinkowska Maria
Ochał Maria
Ogórek Grażyna
Olszewski Stanisław
Omelan Stanisław
Omelan Teresa
Oszywa Mirosława
Pawłowska Daniela
Piekart Beata
Piskor Maria
Prokopska Elzbieta
Przechadzka Danuta
Przybylak Alina
Rawalska Danuta
Remus Wiesława
Rode Danuta
Roszak Aleksander
Roszak Danuta
Roszewska Bożena
Rozwadowska Maria
Rudnik Ewa
Rupieta Izabela
Rusin Irena
Rygielska Gabriela
Rykaczewski Roman
Sieg Mirosława
Sienkiewicz Henryk
Skrajewski Andrzej
Słyczko Krystyna
Sochacka Alfreda
Spasińska Elżbieta
Studziński Jerzy
Subocz Teresa
Syryjczyk Ryszard
Szczukowska Gabriela
Szkutnik Krystyna
Szpakowska Elżbieta
Śliwa Halina
Ślusarz Lech
Tamski Edwin
Truszkowska Urszula
Urbanowicz Genowefa
Waśkowska Krystyna
Wąs Bożena
Wiczyńska Łucja
Wiśniewska Maria
Wojewódka Maria
Zakrzewska Halina
Zawodniak Zbigniew
Zarzycka Henryka
Żywicki Zdzisław

1972/73

Bajerowska Jadwiga
Biedrzycka Anna
Bodurka Andrzej
Bolesta Anna
Borkowska Grażyna
Botwicz Tadeusz
Chachaj Andrzej
Chełchowska Bożena
Chmielewska Aleksandra
Chmura Mirosława
Chojecki Zbigniew
Cisło Bernadeta
Czajkowska Alicja
Czechowska Zofia
Czeszejko Roland
Dawidowicz Jolanta
Domin Barbara
Drobysz Leonida
Dzienicka Wanda
Dzikowski Mieczysław
Flisek Matylda
Folga Marek
Gadomska Elżbieta
Gadomska Jolanta
Gaj Danuta
Gardzielewska Ewa
Gawinek Izabela
Gieroń Genowefa
Grębowicz Anna
Jagielski Szczepan
Janowicz Krzysztof
Jędras Mieczysław
Jóźwiak Grażyna
Jurecka Alicja
Kalinowska Teresa
Kaniewska Teresa
Karpowicz Janusz
Kłosińska Irena
Kocejko Zbigniew
Kołakowski Kazimierz
Kordunowski Edward
Kosacz Maria
Krukowski Jerzy
Kudźma Krystyna
Kuśmierz Maria
Laskowska Joanna
Leśniewska Grażyna
Lorkowska Aleksandra
Łaskiewicz Jadwiga
Łaskiewicz Krystyna
Łebska Elżbieta
Łuksza Irena
Macutkiewicz Józefa
Malinowski Andrzej
Małkowski Krzysztof
Matla Grażyna
Mazur Żaneta
Mentel Krystyna
Mędrek Gabriela
Mizera Ewa
Miziarska Bożena
Nadarzewska Urszula
Noch Małgorzata
Nosko Mirosław
Nowacki Marian
Nowak Jadwiga
Nowakowski Andrzej
Nowceniak Irena
Olczyk Marek
Pawłowski Ryszard
Piekarska Jadwiga
Poćwiardowska Mirosława
Preuss Renata
Prucnal Krzysztof
Pyka Waldemar
Rajmund Barbara
Redzińska Bożena
Rembowska Anna
Rogala Danuta
Rombel Witold
Rutkowska Małgorzata
Sikorska Lucyna
Skonecka Grażyna
Słomiński Wenancjusz
Spanily Tadeusz
Stąsiek Ewa
Styk Krystyna
Szczepanowska Maria
Szewczyk Helena
Szwangruber Adam
Szwangruber Marek
Szymkowiak Elżbieta
Śniegowska Wanda
Tarczewska Danuta
Tłustochowicz Grażyna
Tynda Aniela
Ulanowska Hanna
Wasiak Halina
Widziajło Teresa
Zagrobelny Bogdan
Zalewska Urszula
Ziubrowska Hanna
Żeleźniak Marek
Żmudowski Wiktor

1973/74

Adamczyk Anna
Adamczyk Elżbieta
Andrzejewska Alicja
Andrzejewska Irena
Baczyńska Gabriela
Balewska Krystyna
Balicka Emilia
Barczykowski Andrzej
Barganowska Anna
Bartoszyńska Ewa
Bączyk Andrzej
Bielecki Jerzy
Bochus Krzysztof
Bryżuk Ewa
Celmer Alicja
Chyliński Leszek
Ciesielska Mirosława
Czajka Jolanta
Czarnecka Dagna
Deluga Elżbieta
Dobrolińska Anna
Domozych Bogumiła
Drozdowska Czesława
Dudziak Jadwiga
Dulska Janina
Dunker Grażyna
Ganowska Iwona
Gładka Barbara
Głowacka Izabela
Hirsz Grażyna
Iwaniec Krystyna
Jankowski Ireneusz
Jaszczak Anna
Kacprowicz Rozalia
Kamiński Wiesław
Kapela Elżbieta
Karłowicz Maria
Kępski Wiesław
Kiełkiewicz Barbara
Kochańska Krystyna
Kopacz Jerzy
Korba Elzbieta
Kowalska Grażyna
Kozłowska Bogumiła
Krajniak Lidia
Krawczyk Tadeusz
Król Roman
Krupska Krystyna
Labuszewska Regina
Landowska Bożena
Latecka Elzbieta
Lewandowski Ryszard
Lewicka Maria
Lipińska Maria
Lipińska Wanda
Litwin Lidia
Łazowa Teresa
Łebska Janina
Łęgowska Danuta
Łukasiak Bożena
Magda Bogumiła
Majewski Jerzy
Majrowska Stefania
Maksymowicz Grażyna
Malesa Maria
Malinowska Urszula
Matej Roman
Matuszczak Barbara
Maziarz Emilia
Mroczek Teresa
Muzyczka Lidia
Myścich Elżbieta
Najdowska Elżbieta
Nowak Elżbieta
Nowak Ewa
Olech Mirosław
Olszewska Krystyna
Orzędowska Maria
Ostrowska Danuta
Otoka Anna
Palczewska Halina
Palman Zbigniew
Patera Krystyna
Paurowska Wanda
Piaścik Joanna
Pietrzak Anna
Piotrowska Bogumiła
Piwowarska Anna
Podlińska Jolanta
Predko Bogumiła
Prokopiuk Jolanta
Prokopska Grażyna
Pytlarczyk Alicja
Reszuto Barbara
Rolińska Teresa
Roszak Kazimierz
Rozmysłowicz Jan
Różycka Anna
Ruszkowska Grażyna
Rylska Elżbieta
Rynkowska Jadwiga
Rzepczyński Janusz
Sękowska Anna
Sitnicki Zygmunt
Skrobutan Romuald
Soboczyński Edmund
Sokołowska Teodora
Sopiela Krystyna
Standara Stefania
Strzała Bożena
Staszkiewicz Krystyna
Stawiarz Wiesława
Stawicki Andrzej
Stawiszczyńska Zdzisława
Sus Irena
Świokło Józef
Synakiewicz Jędrzej
Szablewska Krystyna
Szarejko Henryka
Szczepańska Bogumiła
Szkutnik Eugeniusz
Szymański Janusz
Ślęczek Maria
Świątkowska Teresa
Tarkowska Barbara
Telefus Andrzej
Walasek Jerzy
Wąsik Lilianna
Wereda Aleksandra
Wesołowska Ewa
Wichert Iwo
Wichrowska Ewa
Wierzchowska Danuta
Więcławska Danuta
Wiśniewska Zofia
Wiśniewski Piotr
Wodzik Bogumiła
Woźniak Ewa
Zając Włodzimierz
Zalewska Danuta
Zep Andrzej
Zdral Jolanta
Ziubrowska Janina
Zwolenkiewicz Danuta
Zygmanowska Elżbieta

1974/75

Adamczyk Lilianna
Ankudowicz Tadeusz
Balmas Anna
Bielaszewska Krystyna
Brodowski Roman
Buchowski Ryszard
Chlebowicz Jerzy
Cieślik Mirosława
Cybulska Hanna
Czajkowska Jolanta
Czarnecka Olena
Czarnobaj Leszek
Dawidowicz Elżbieta
Dąbal Ryszard
Dąbrowski Zenon
Dłużniewska Ewa
Duchnowski Krzysztof
Duszyński Zbigniew
Dżugan Jadwiga
Frelek Danuta
Freund Danuta
Gajda Włodzimierz
Gazda Ewa
Gerlach Zdzisław
Glica Maria
Gólczyńska Alina
Górska Jadwiga
Gromniak Wojciech
Grycko Czesława
Grzesiecka Grażyna
Ilnicka Grażyna
Iwaśko Alicja
Jackowski Jacek
Janasik Roman
Janaszkiewicz Tadeusz
Jędrzejczyk Wiesława
Józefowicz Krystyna
Jóźwik Grażyna
Jurys Wiesław
Kamińska Krystyna
Kapuścińska Elżbieta
Kasprzyk Edward
Kędzierska Lucyna
Kłos Barbara
Komorowski Andrzej
Kontna Grażyna
Kopacz Grażyna
Koppe Maria
Kotowska Anna
Krawczyk Antoni
Kujawa Mirosława
Kulczyk Gabriela
Kwapisz Marian
Labuda Marek
Laskowski Grzegorz
Lemańska Maria
Lewandowski Michał
Łachmańska Grażyna
Łojewska Joanna
Łukasik Krystyna
Makowska Gabriela
Maliszewski Wojciech
Marciniak Alicja
Matysiak Mariusz
Mickiewicz Aleksandra
Mickiewicz Lucyna
Moos Bożena
Mosiejczyk Anna
Mrozińska Danuta
Muracka Alicja
Nadrowska Małgorzata
Nosek Mirosława
Nowak Tomasz
Nowak Witold
Oberland Mirosława
Obuchowski Tadeusz
Opalińska Gabriela
Osipowska Maria
Oziminkowska Anna
Panieczko Elżbieta
Piekarski Grzegorz
Pluta Zbigniew
Pluwak Lidia
Pogoński Andrzej
Pokorska Maria
Polcyn Alina
Prucnal Anna
Prudzienica Ewa
Przybylska Jolanta
Radomska Grażyna
Rafińska Hanna
Rejkiewicz Krystyna
Rochoń Barbara
Romanowska Bogusława
Runowski Jerzy
Rutkowska Elżbieta
Rybak Marianna
Rybicka Bożena
Ryśnik Helena
Rzeszotek Bożena
Sabara Danuta
Saj Ewa
Ścieszko Grażyna
Skrajewska Maria
Smolińska Małgorzata
Stromecka Bogusława
Strzelczyk Kazimierz
Świerczek Maria
Synakiewicz Wiesław
Szafrańska Grażyna
Szczukowska Ewa
Szkutnik Edward
Szkutnik Lucyna
Sztafij Bogusław
Szul Bożena
Szulc Barbara
Szymańska Anna
Telejko Teresa
Terpiłowska Teresa
Teszner Czesław
Tłustochowicz Danuta
Tymuła Aniela
Wereda Grażyna
Wieruszewska Bogusława
Wilke Jacek
Wiśniewska Danuta
Wojciechowska Wacława
Wojewódka Jerzy
Wojewódka Wojciech
Wojtaś Zdzisław
Wojtusik Helena
Wojtysiak Wiesława
Woźniak Jadwiga
Wójcik Lidia
Zagerman Grażyna
Zienowicz Czesława
Zawada Alicja
Żyła Jadwiga

1975/76

Alicki Jerzy
Asimowicz Danuta
Badaczewska Elzbieta
Banarska Barbara
Barczuk Mirosława
Bień Stanisław
Błachewicz Jan
Błażejczyk Witold
Błażejewska Małgorzata
Bogusz Sławomir
Bołkowska Danuta
Borzeszkowska Anna
Budek Sabina
Budkiewicz Ewa
Bułyk Jadwiga
Chachuła Wiesław
Chmiel Lila
Cichocka Teresa
Ciejko Janina
Cieślik Krystyna
Cwalina Tadeusz
Czerwińska Ewa
Częścik Bogusława
Czuro Krystyna
Czyrson Danuta
Domagała Bogdan
Dzikowski Jerzy
Floryjański Andrzej
Freund Urszula
Furmanowska Mirosława
Gapski Ryszard
Gąsior Julia
Gęsicka Halina
Głowicka Elżbieta
Gola Andrzej
Goraj Tadeusz
Góral Ryszard
Góralska Irena
Górecka Wiesława
Górnicka Adela
Górnikiewicz Anna
Grabara Bożena
Grabara Teresa
Grochowska Grażyna
Grużewski Cezary
Hanas Michał
Handziuk Grażyna
Hawliczek Dorota
Heczko Bernadeta
Horyd Ryszard
Jahoł Jadwiga
Januszewska Gabriela
Jaworska Barbara
Jędzewicz Roman
Kamińska Alina
Kerner Barbara
Kłos Henryk
Kochanowska Dorota
Kolasa Wanda
Kos Ewa
Kosewski Marek
Kosiek Lidia
Kostawski Marek
Kozłowski Józef
Kozuń Krystyna
Krakowiak Barbara
Kremska Janina
Kryger Maria
Krzysztofiak Andrzej
Kudźma Henryk
Kulwicka Mirosława
Kunicki Andrzej
Kupisz Bożena
Kwietniewska Wanda
Landowski Bogdan
Langowska Mirosława
Lapke Stella
Lesiak Bożena
Lipiak Elżbieta
Łazowa Danuta
Łukaszewski Waldemar
Markiewicz Marek
Maszczak Andrzej
Maszczak Elżbieta
Maśnicki Ryszard
Michalska Brygida
Michaluk Ewa
Misztal Stanisław
Mizera Stanisław
Mosiejczyk Wiesława
Nowak Adam
Nowotniak Marek
Obuchowska Helena
Olszak Zdzisława
Olszewska Zofia
Orzędowski Roman
Ozimek Halina
Pajewski Wiesław
Pawlak Grażyna
Płocin Bożena
Podobiński Janusz
Rabczak Marian
Rakowska Danuta
Reszka Renata
Richter Bożena
Rogowski Zbigniew
Rottermund Dariusz
Rozalska Małgorzata
Ruczyńska Gabriela
Rutka Wanda
Skalski Andrzej
Skrocki Dariusz
Słowińska Ewa
Sobacka Hanna
Soboczyńska Ewa
Sokołowski Franciszek
Spanily Wiesław
Stanek Danuta
Studzińska Ewa
Subocz Lucyna
Szatkiewicz Grażyna
Szkwarkowska Bogusława
Sztalmirska Teresa
Szulc Jolanta
Śliwińska Joanna
Świokło Teresa
Tomasik Elżbieta
Tomczak Anna
Troper Ryszard
Ulewska Bożena
Wasiak Bogumiła
Wesołowski Zbigniew
Wężowska Józefa
Wiśniewska Krystyna
Wysocki Ryszard
Zakrzewski Andrzej
Zdral Sławomir
Żarczyński Krzysztof
Żurawski Mirosław
Żydlewicz Piotr

1976/77

Adamczyk Jolanta
Adamczyk Jolanta
Adamkiewicz Marianna
Adamkiewicz Janina
Adamkiewicz Anna
Bęski Piotr
Biały Bożena
Bielińska Józefa
Błażejewska Bożena
Bołt Anna
Bukowski Stanisław
Chlebowicz Danuta
Czapiewski Adam
Czarnecka Iwona
Czop Maciej
Czumiel Marek
Czyżewski Henryk
Denis Krystyna
Depka Anna
Deresiewicz Gabriela
Dobrowolska Stanisława
Dodanowicz Honorata
Dojlida Maria
Domozych Irena
Drozdowska Janina
Dubiella Ewa
Dumicz Maria
Dzienicka Krystyna
Frelek Janusz
Galińska Ewa
Gelios Małgorzata
Głogowski Wojciech
Goliszewska Mariola
Gottfried Małgorzata
Górnikiewicz Danuta
Grączewska Teresa
Grochowski Grzegorz
Grocholewski Mieczysław
Głużewski Sławomir
Grycko Włodzimierz
Grycuk Grażyna
Guzowska Bożena
Hajdukiewicz Leszek
Handziuk Czesław
Hrynowiecka Teresa
Ingielewicz Elżbieta
Jakimczyk Wiesława
Jankowska Maria
Jedel Barbara
Jendryka Lidia
Jezierska Joanna
Jóźwiak Tomasz
Kamińska Irena
Kaniewski Grzegorz
Karpińska Bożena
Kasicka Urszula
Kaszczak Teresa
Kazubek Grażyna
Kicka Jolanta
Kielar Iwona
Kocejko Marek
Kołodziej Joanna
Kraiński Roman
Krasowska Grażyna
Krzysztoszek Leszek
Kudełko Maria
Lasek Halina
Lech Elżbieta
Lennhoff Mariola
Lemański Marek
Lepkowski Ryszard
Lis Ewa
Łachmańska Halina
Majda Jerzy
Mankiewicz Benedykta
Maryniewska Maria
Matuszewski Zbigniew
Mądra Sylwia
Melkowski Andrzej
Mesanio Marek
Mickiewicz Hanna
Milewska Jadwiga
Miloch Krystyna
Młotkowska Jadwiga
Mróz Bogumiła
Murawski Jerzy
Nawrocki Mirosław
Nowacka Mirosława
Olszewski Andrzej
Orszewska Helena
Paciorek Małgorzata
Palman Elżbieta
Papka Bożena
Pieniek Bożena
Pieprzak Jolanta
Podsiadła Krystyna
Pogońska Jolanta
Połczyńska Bogusława
Porzecka Grażyna
Potreć Barbara
Poźniak Stanisław
Przybylska Grażyna
Przybysz Bogusław
Radomska Barbara
Radzikowska Eugenia
Ratowt Elżbieta
Ruszkowska Renata
Rybacki Mirosław
Rybicka Janina
Saj Małgorzata
Sawicki Wiesław
Sieradzka Irena
Skowron Ewa
Spanily Hanna
Stefanowski Stefan
Szapert Janusz
Szuszkiewicz Małgorzata
Szwedowicz Jolanta
Szyszko Danuta
Śliwińska Maria
Śmigielska Leokadia
Światowska Jolanta
Świokło Maria
Tamska Wioletta
Teichgreber Romualda
Tomaszewski Marek
Turoń Jarosław
Wachnicka Jolanta
Walkowski Karol
Waśniewska Ewa
Wende Elżbieta
Wiertel Barbara
Wilk Piotr
Wilke Piotr
Wiśniewski Grzegorz
Wojtaś Ewa
Wójcik Bożena
Wrzosek Iwona
Wysocka Renata
Zabaryło Bożena
Zając Barbara
Zarzycka Urszula
Zdunek Zbigniew
Żarczyński Aleksander
Żarczyński Jacek
Żelazowska Hanna
Żochowska Alicja

1977/78

Bodurka Beata
Broniarek Janusz
Bugdal Barbara
Cetkowska Elżbieta
Chachuła Jadwiga
Chojecka Grażyna
Dumicz Sławomir
Furmańczyk Andrzej
Grabowiecka Jolanta
Grabowski Jerzy
Grochowski Krzysztof
Hurec Irena
Jakubiak Jerzy
Krzesiewicz Elżbieta
Longinus Piotr
Majewski Alfred
Mroczek Stanisława
Obarowski Andrzej
Parus Mirosława
Patyra Olga
Rafałko Mariola
Rusinkiewicz Janusz
Słowiński Krzysztof
Schmidt Aldona
Szreder Maciej
Wąszewska Beata
Zagajewska Izabela
Zawadzka Bogumiła
Zaze Anna
Zdrzalik Janusz
Zorena Irena
Dębicki Jarosław
Galicki Grzegorz
Jastrzębski Krzysztof
Jedel Andrzej
Jurkanis Jan
Kirklewski Marek
Kosek Bogumiła
Kupis Andrzej
Lewandowski Mariusz
Łukasiak Czesław
Majerowicz Edward
Malarczyk Jadwiga
Malec Jolanta
Nizińska Joanna
Odrobińska Renata
Pichlak Piotr
Piernicka Hanna
Pigłowska Małgorzata
Piotrowski Zbigniew
Richter Dorota
Rottermund Jarosław
Rudnicka Elżbieta
Ruszała Waldemar
Skalski Dariusz
Stawiarz Danuta
Szczęsna Maria
Tamulewicz Jan
Wojtacki Grzegorz
Wolicki Mirosław
Wójcik Wojciech
Wydra Bożena
Zarzycka Danuta
Żmudzki Mirosław
Żywicki Mieczysław
Biernat Elżbieta
Bryk Violetta
Bysiewska Wiesława
Cabaj Maria
Dopatka Joanna
Galikowska Irena
Goryńska Renata
Grzesiecka Jolanta
Heczko Angelika
Karabiniewicz Jerzy
Kędzierska Elżbieta
Kobes Grażyna
Kutyła Ewa
Landowska Jolanta
Łukasiński Mirosław
Machalska Iwona
Ożdżońska Ewa
Prabucka Anna
Rautenberg Andrzej
Rolkowska Dorota
Sawicka Elżbieta
Staszak Joanna
Szubelak Czesława
Wesołowska Elżbieta
Wieczorkowska Aleksandra
Woronko Wiesław
Zarzycka Wiesława
Zienkiewicz Danuta
Żyła Anastazja
Balmas Wiesława
Barczuk Jerzy
Bodenszac Elżbieta
Bołt Helena
Dawidowicz Krzysztof
Falkowska Barbara
Ilnicka Marzena
Ingielewicz Grażyna
Jakubowska Renata
Jedowska Krystyna
Kamińska Edyta
Kisiel Halina
Klimek Małgorzata
Kuźniarek Hanna
Langowska Grażyna
Ładuch Jolanta
Olszewska Bożena
Orzędowska Hanna
Piotrowska Aleksandra
Piwowarski Zbigniew
Soboczyński Wojciech
Wijaczka Tadeusz
Wilczyńska Alicja
Szulińska Hanna
Winter Renata
Żakowska Jolanta
Badura Lilianna
Banaszewski Sławomir
Bek Bernadeta
Chobian Jolanta
Chodakowska Wiesława
Cytarska Jadwiga
Czeszejko Laura
Ćwiek Jolanta
Denega Ewa
Domaszczyńska Barbara
Fałkowska Renata
Górna Jolanta
Grześkow Iwona
Jaroszko Mariola
Kępka Elżbieta
Klikar Henryk
Kopytkowski Wiesław
Kowalska Grażyna
Krajczok Adam
Laszkiewicz Magdalena
Markowska Maria
Michalczuk Wiesława
Mioduszewski Janusz
Mosińska Barbara
Pawlitka Jolanta
Pięta Barbara
Pokorniecki Sławomir
Posim Mirosław
Przyłuska Elżbieta
Olszewski Andrzej
Smentek Lidia
Subocz Danuta
Syryjczyk Wiesława
Szatkiewicz Ewa
Wasilewska Bożena
Wieruszewski Józef
Wilczyńska Jadwiga
Zakrzewska Hanna
Zielińska Grażyna

1978/79

Bartosiak Danuta
Bartłomiejczyk Dorota
Bruchajzer Joanna
Buchowiecki Mirosław
Dziedzic Iwona
Garbulińska Grażyna
Knyszyńska Małgorzata
Kogut Mirosława
Korczyc Izabela
Madaliński Mariusz
Majewska Małgorzata
Martynowicz Ewa
Mazur Bogumiła
Miziarska Jolanta
Mroczek Wacław
Nadrasik Alina
Nawrocka Ewa
Nowotniak Jolanta
Oczkowski Paweł
Pałac Bogusław
Przybylska Renata
Rechnio Wiesława
Redziński Jarosław
Schaefer Mariusz
Słońska Barbara
Szczerba Elżbieta
Wiśniewski Krzysztof
Woelk Małgorzata
Zdziarska Elżbieta
Zorena Danuta
Zyborowicz Mirosław
Żelazowska Ewa
Błeszyński Mariusz
Borowiec Danuta
Cwalina Jolanta
Dorosz Olga
Gadomski Krzysztof
Głodowski Tomasz
Hawliczek Wojciech
Janaszkiewicz Grażyna
Kisiel Elżbieta
Kudelska Agnieszka
Kultys Grzegorz
Kuskowska Danuta
Langowska Anna
Maryniewska Urszula
Melkowska Elżbieta
Mioduszewski Krzysztof
Moos Wiesława
Prokopski Marek
Przechadzki Waldemar
Rolinski Olaf
Ryś Ryszard
Soboczyńska Elżbieta
Strzelczyk Gabriela
Śmigielski Tomasz
Talma Małgorzata
Truty Małgorzata
Widawski Bogdan
Wietecha Marek
Zarzycka Alicja
Zygadło Alicja
Adamkiewicz Waldemar
Bejnarowicz Alicja
Brzezińska Danuta
Długoszek Jadwiga
Duśko Barbara
Gajda Małgorzata
Hołubowicz Bożena
Janiszek Elżbieta
Klein Zbigniew
Kozłowski Andrzej
Kwiatkowska Bożena
Lewandowska Violetta
Linkiewicz Sławomir
Lisiecka Hanna
Majda Jadwiga
Matysiak Hanna
Michalik Barbara
Monkiewicz Grażyna
Pabian Maria
Sieczkowska Beata
Szmidt Krzysztof
Ustyjańczuk Gabriela
Wawrzeniak Barbara
Weryk Agata
Wolicka Bożena
Woźniak Maria
Żołna Violetta
Ciszkowska Elżbieta
Chodorowski Janusz
Dżugan Elżbieta
Freund Bogusława
Gólczyńska Marlena
Góralska Hanna
Górnikiewicz Waldemar
Hajdukiewicz Andrzej
Hajdukiewicz Zdzisław
Hartman Krystyna
Komorowska Teresa
Kortas Bożena
Kosińska Jolanta
Kosiorowska Jolanta
Kubat Anna
Kurkiewicz Wanda
Mazurowska Regina
Rybus Maryla
Sadowska Brygida
Saj Andrzej
Sawicka Elżbieta
Sidor Marek
Słupek Sabina
Szmidt Izabela
Szymeczko Jolanta
Uchacz Bożena
Alicka Krystyna
Bartoszyńska Barbara
Bielejun Alicja
Brzozowska Barbara
Cegielska Bożena
Cyglicki Krzysztof
Dzikowska Barbara
Ejsmont Mariusz
Grączewska Danuta
Grządka Adam
Lasota Barbara
Maćkowska Urszula
Madej Sabina
Minkowska Monika
Mocarska Bożena
Romanowska Elżbieta
Stromecka Barbara
Studzińska Bogumiła
Susmarski Jerzy
Szempek Adela
Szramka Barbara
Swiniarski Marian
Uchorczak Jan
Woźniak Aleksandra
Zawada Józef

1979/80

Bednarczuk Mirosława
Biernat Alicja
Bochus Beata
Borzeszkowski Jaroslaw
Buchowska Ewa
Chociaj Elżbieta
Czop Dariusz
Dalewska Bogumiła
Jastrząb Wiesława
Kaniewski Jan
Komorowska Maria
Kopicz Ewa
Kosewski Maciej
Kwidzińska Lidia
Niedzielska Jolanta
Opacki Leszek
Podlecka Alina
Prokopiuk Mirosława
Przybysz Elżbieta
Pudło Jolanta
Rudnicka Małgorzata
Woszczyński Marek
Wróblewicz Grzegorz
Zygadło Danuta
Wojnicz Marta
Żurawski Tadeusz
Chmiel Longin
Dudajek Mariusz
Gola Jacek
Gutowska Maria
Jackowski Jarosław
Jaroszewska Maria
Jęczmyk Magdalena
Kirklewski Wojciech
Klejnota Iwona
Kopecki Ireneusz
Krawczyk Małgorzata
Kuc Alina
Kunda Mariusz
Muchliński Mirosław
Muras Małgorzata
Niczyporuk Lilla
Obód Piotr
Ossowski Wiesław
Paciorek Mariusz
Sadowska Elżbieta
Saluszewski Mariusz
Strzyżewski Krzysztof
Szmidt Gabriela
Szwedko Leokadia
Szwedowicz Ewa
Tomaszkiewicz Maciej
Wojtacka Grażyna
Zabłocki Piotr
Szopiński Nicolas
Żyrek Małgorzata
Adamczyk Jadwiga
Bigda Barbara
Cop Mirosław
Drozdowska Elżbieta
Gutkowska Maria
Konopka Ewa
Kosewska Zofia
Kowalewska Jolanta
Kundzicz Małgorzata
Kwaśnicka Marzena
Maśnicka Dorota
Nalikowska Magdalena
Prociak Anna
Rolińska Ewa
Szafałowicz Barbara
Trabszo Lucyna
Tubaja Hanna
Turbakiewicz Lidia
Wiertel Mariola
Woszczyński Wojciech
Wójcik Anna
Żarczyńska Marzena
Żółtowska Anna
Bilicka Małgorzata
Bogdańska Zdzisława
Borys Agnieszka
Bronk Aleksandra
Chodorowska Hanna
Czeszejko Bożena
Czyżewska Gabriela
Dolata Renata
Diduch Urszula
Duszyńska Ewa
Goryńska Wanda
Górska Jolanta
Hawliczek Jacek
Hermanowicz Grażyna
Hernik Mariusz
Hildebrandt Anna
Kajut Małgorzata
Kubicka Janina
Mazurek Astrida
Mikulska Hanna
Rabeszko Elżbieta
Tyndorf Anna
Tyndorf Ewa
Wojarska Iwona
Woźniak Elżbieta
Woźniak Sławomir
Związek Mirosław
Żydkiewicz Katarzyna
Alicka Danuta
Bruski Ireneusz
Duda Anna
Gularowska Marzena
Kłos Mirosław
Kotowska Dorota
Lipowska Ewa
Pawluczuk Bogusław
Pierepienko Hanna
Podobińska Halina
Rokicka Jolanta
Rokicki Mirosław
Rudnicka Małgorzata
Sens Dorota
Sochacka Ewa
Szuszkiewicz Joanna
Świeżak Wanda
Tuszyńska Małgorzata
Wower Barbara
Żarczyńska Iwona
Borkowska Halina
Dawiec Barbara
Kwaśnicki Ryszard
Lubecka Irena
Prusinowska Jadwiga
Silska Maria

1980/81

Biernat Małgorzata
Doliński Janusz
Eitner Joanna
Frank Katarzyna
Janiszek Elżbieta
Joniak Anna
Kaczor Jan
Kołodziejczyk Krzysztof
Kubiak Dariusz
Kurządkowski Andrzej
Lisiecka Małgorzata
Nowoczyn Aleksandra
Oleksiak Stanisława
Paradowski Wiesław
Rochewicz Zofia
Rogalska Elżbieta
Rosińska Weronika
Rutkowska Iwona
Rybaczyk Mariola
Sobczyk Barbara
Sowa Jolanta
Szafrańska Danuta
Świtalski Tomasz
Taraszkiewicz Regina
Urbańska Alina
Zając Elżbieta
Zyskowska Jolanta
Ankiewicz Barbara
Batko Mariusz
Biernat Danuta
Borowska Małgorzata
Bryk Artur
Chodakowski Jerzy
Czech Grzegorz
Doliński Piotr
Gryń Sławomir
Grzymkowska Małgorzata
Horbowiec Mirosława
Horbowiec Wiesława
Kamińska Jolanta
Kossakowski Dariusz
Król Mariusz
Lemański Wojciech
Krukowski Marek
Łukasińska Bożena
Małkiewicz Jarosław
Matias Jacek
Mazur Piotr
Mazurski Marek
Michalak Lucyna
Orlańczyk Bożena
Pigłowska Ewa
Piotrowska Justyna
Sadurski Wojciech
Sławek Jarosław
Strzyżewski Adam
Supruniuk Mirosław
Szałapski Roman
Telefus Witold
Turoń Katarzyna
Walasek Irena
Wysocki Janusz
Zienkiewicz Wiesław
Brzeziński Roman
Burzyńska Halina
Dorosz Mirosława
Frica Leszek
Gierlach Krystyna
Haponiuk Grażyna
Kopytkowska Violetta
Korczyc Mariola
Kosarzecka Jolanta
Makowski Paweł
Opacka Irena
Oramus Małgorzata
Piątkowska Violetta
Rozmarynowska Joanna
Stempień Małgorzata
Stochowicz Hanna
Susmarska Danuta
Szwedowski Jacek
Tomaszkiewicz Maciej
Walkiewicz Mariola
Zarzycka Alina
Dawert Andrzej
Fabia Kalina
Fiszka Zdzisław
Kahan Leszek
Karwaszewska Marzena
Kisiel Anna
Kisiel Barbara
Klawoń Elżbieta
Klein Jolanta
Kopczyńska Jolanta
Krzywicka Mariola
Lasek Witold
Leszek Grażyna
Mroczek Zofia
Nita Renata
Rogman Halina
Rudasz Włodzimierz
Ruhnke Zofia
Rzeszotek Halina
Snopko Barbara
Szempek Edyta
Ustyjańczuk Marzena
Wójcik Dariusz
Wudarczyk Bożena
Błaszkiewicz Teresa
Kiliszek Bożena
Kirklewska Elżbieta
Korociński Artur
Kurpiewska Barbara
Lorek Maria
Matejczuk Alicja
Przybyło Mariusz
Smentek Wiesława
Stykowski Roman
Turzyński Mariusz

1981/82

Adamiak Aleksandra
Brzozowska Grażyna
Daniluk Małgorzata
Fesiuk Małgorzata
Gościnna Elżbieta
Juzepczuk Ewa
Kalinowska Jolanta
Kamiński Marian
Karatysz Jolanta
Karwaszewska Mariola
Kisiel Bożena
Kluczkowski Jacek
Malinowski Adam
Marczuk Marek
Matuszczak Zdzisław
Mularczyk Ewa
Pawłowska Gabriela
Rydel Hanna
Ryś Ewa
Trepow Iwona
Warmiński Waldemar
Wawrzeniak Dorota
Blomberg Krystyna
Freund Bożena
Grabowiecki Jacek
Grabowska Marzena
Jedel Bogusław
Krauze Jerzy
Kundzicz Ewa
Litewka Ewa
Łukasiński Witold
Majewska Urszula
Mazurek Mariusz
Możejko Barbara
Nowakowska Krystyna
Pacan Lucyna
Patyra Andrzej
Prokopska Anna
Ponczek Piotr
Ryłko Jacek
Sabliński Jędrzej
Skurzyński Tadeusz
Supruniuk Piotr
Szwedko Bożena
Śliwińska Barbara
Troper Mirosław
Teichgreber Maria
Walesiak Aldona
Wietecha Elżbieta
Wojciak Anna
Zarzycka Irena
Zwara Andrzej
Zygadło Maria
Żółtańska Jadwiga
Buzanowska Izabela
Czeszejko Ewa
Dąbrowska Maria
Drążek Małgorzata
Groll Cezary
Kacprzyk Anna
Kamińska Marlena
Krajewska Dorota
Krakowski Marian
Kraszewska Aleksandra
Krygel Jadwiga
Kusowska Ewa
Kwaśnicka Ewa
Lewandowska Dorota
Lewicka Anna
Makul Jolanta
Pliszczyńska Mariola
Przyłuska Małgorzata
Pułka Marek
Pyka Bożena
Skierkowska Katarzyna
Soch Grażyna
Sokołowska Aldona
Strzemieczna Lucyna
Szreder Małgorzata
Szumlak Marzena
Tomasik Jadwiga
Tur Małgorzata
Turowska Bożena
Wieczorek Jolanta
Wilk Grażyna
Zawieracz Jolanta
Bała Katarzyna
Barganowski Grzegorz
Bieliński Jerzy
Błeszyński Jacek
Brejnakowska Wanda
Broniarek Hanna
Cylka Jolanta
Dydrych Alicja
Ekiert Barbara
Ekiert Dorota
Falkowska Barbara
Jaworska Małgorzata
Jeżewska Jolanta
Karwacka Joanna
Kośka Barbara
Krajczok Jacek
Krawczyk Barbara
Mesanio Elżbieta
Obara Teresa
Oporska Krystyna
Patera Bożena
Proszowska Alicja
Sadurski Stanisław
Skierka Mariola
Torniewski Cezary
Wilczyński Krzysztof
Wiśniewska Iwona
Wyszyńska Eliza
Żelazowski Jerzy

1982/83

Bandelak Katarzyna
Bednarowicz Grażyna
Cabaj Małgorzata
Charkiewicz Barbara
Dobrzańska Małgorzata
Dorosz Jarosław
Guziejewska Marzena
Filipowicz Beata
Janik Elżbieta
Kisiel Krzysztof
Kopczyńska Katarzyna
Lewicka Izabella
Krzymkowska Elżbieta
Ładuch Krzysztof
Marciniak Anna
Nurek Mariusz
Ornas Iwona
Prusinowski Mirosław
Pułka Danuta
Radomska Regina
Serwatka Alicja
Skurzyńska Alicja
Sochacka Janina
Strociak Jacek
Suwała Piotr
Szewczuk Zbigniew
Szopińska Dżanuara
Śmigielska Justyna
Wróblewska Dorota
Barejka Krzysztof
Barszcz Mirosława
Bodurka Jerzy
Borowski Krzysztof
Chodakowski Bogdan
Czerniak Hanna
Fanslau Marek
Janicka Iwona
Klingenberg Marek
Kłos Aleksander
Kogut Andrzej
Kucharski Jacek
Kwidzińska Elżbieta
Makul Roman
Małkiewicz Iwona
Michalewska Maria
Nawrot Anna
Nowak Adam
Nowakowska Alicja
Nowakowski Maciej
Obód Małgorzata
Przyłucki Fryderyk
Rusinkiewicz Ryszard
Wawrzynowicz Iwona
Wikland Barbara
Wodzik Piotr
Żyrek Aleksandra
Balicka Zofia
Baranowska Anna
Bartosiak Ryszard
Błaszkowska Gabriela
Domański Krzysztof
Dżugan Halina
Filipska Barbara
Goryńska Aneta
Grochowska Maria
Grochowski Dariusz
Grzembski Dariusz
Jakubowska Anna
Jaszczyński Waldemar
Makowska Ewa
Makowski Aleksander
Makul Romana
Meller Ludmiła
Michalik Jolanta
Mikołajczak Hanna
Olszewska Małgorzata
Paradowska Ola
Pawłowski Bogdan
Piasecka Małgorzata
Płoski Piotr
Rolińska Jolanta
Saj Jadwiga
Szumlak Piotr
Targowska Alina
Wierzejska Danuta
Wojnicz Iwona
Zamośny Bogdan
Zdyb Ryszard
Żyła Ewa
Borowski Jacek
Dąbek Dorota
Doliński Wojciech
Dowgiałło Beata
Głodowska Aleksandra
Grzona Marek
Kędzierska Ewa
Kiliańska Joanna
Kotowska Alicja
Krosnowska Jolanta
Matias Anna
Matias Piotr
Mioduszewski Stanisław
Niedzielska Jolanta
Pokrzywka Maciej
Ponczek Mirosław
Poświata Jacek
Reniecki Jacek
Ryłko Wojciech
Serocka Małgorzata
Stankiewicz Joanna
Śliwińska Iwona
Tomaszkiewicz Wojciech
Walor Lidia
Zalewski Robert

1983/84

Bodurka Lidia
Daniluk Marta
Domagalska Ewa
Herkt Lucyna
Kaminiecki Bogdan
Kuriata Elżbieta
Kuter Anna
Makowiecki Jerzy
Marek Grażyna
Michalczuk Sławomir
Opacka Elżbieta
Pich Bogumiła
Rzepny Jacek
Słotwińska Joanna
Stybałkowska Maria
Szczepańska Marzena
Zisopulus Thomas
Bergman Maria
Balmas Krystyna
Berg Piotr
Bielawska Regina
Bryk Beata
Brzezicka Beata
Brzozowska Teresa
Ciurlik Dariusz
Czepirska Marzena
Dąbrowski Henryk
Gadomski Andrzej
Hyla Magdalena
Ignaczewska Jolanta
Jędrzejowski Tomasz
Jurewicz Alicja
Kisiel Marzena
Klejnota Beata
Kowalska Mirosława
Kundzicz Sławomir
Łoziński Krzysztof
Martynko Małgorzata
Matysiak Jarosław
Orzędowski Marian
Pikulska Dorota
Pytlarczyk Agata
Rytlewski Marek
Starzyńska Barbara
Szwangruber Dariusz
Tomczak Wojciech
Tuszyński Piotr
Wróblewicz Andrzej
Zielińska Marzena
Zygałko Ewa
Bochniarz Grażyna
Chrostek Elżbieta
Czerwińska Krystyna
Daszczyński Mariusz
Dawidziuk Małgorzata
Grochowska Joanna
Grzechnik Jolanta
Grylewicz Dorota
Joniec Iwona
Karwacka Izabela
Kasikowska Aleksandra
Koban Zbigniew
Komorowska Joanna
Krzysztofiak Anna
Kowalska Teresa
Lityńska Beata
Maliszewska Beata
Maryniewska Ewa
Myrcha Jolanta
Orzechowska Aleksandra
Orzechowska Dorota
Piechocki Krzysztof
Podlasiak Małgorzata
Sienkiewicz Małgorzata
Świokło Ewa
Ziemiński Ireneusz
Żochowska Danuta
Andrzejewska Mirosława
Chmielewska Maria
Drewniak Małgorzata
Dumalski Jerzy
Galewska Grażyna
Jordan Aleksandra
Kasicka Beata
Kerner Artur
Konczewska Małgorzata
Koprowska Zofia
Kunda Leszek
Lewandowska Elzbieta
Łabiszewska Beata
Marszałek Beata
Mikołajczyk Grażyna
Nowak Robert
Nowakowska Beata
Piotrowska Małgorzata
Pokrzywka Wojciech
Proszowska Teresa
Raczyńska Beata
Reszczyńska Beata
Skrajda Rafał
Sobótko Irena
Wierzba Małgorzata
Włodarczyk Elżbieta
Wojtaszczyk Grzegorz
Wojtaś Anna
Zenke Zofia
Żyła Barbara

1984/85

Behnke Jacek
Blinkiewicz Ewa
Drozd Marek
Dziurkowski Tomasz
Glonek Katarzyna
Gutkowska Dorota
Kerner Joanna
Kortas Dagmara
Kwiatecki Radosław
Lech Joanna
Łagowska Anna
Łęcka Beata
Marczuk Lech
Markowska Violetta
Matias Andrzej
Mroczek Zofia
Olesińska Aleksandra
Organiściak Bożena
Osyf Jolanta
Rogala Wiesława
Sawicka Krystyna
Sienkiewicz Waldemar
Stalmirska Ewa
Supińska Aldona
Zieliński Dariusz
Zisopulus Katerina
Adamkiewicz Piotr
Białas Wiesława
Duchnowski Tomasz
Fanslau Krzysztof
Gadomska Anna
Jarmułowicz Bożena
Kaliszewski Piotr
Kossakowska Ilona
Kozłowski Jan
Krasińska Agnieszka
Kruza Jacek
Kutyła Stanisław
Łowicka Ewa
Maciąg Grzegorz
Miklewicz Jacek
Mościńska Marzena
Możejko Krystyna
Niewiadomski Tomasz
Oramus Monika
Podlipny Arkadiusz
Rabcewicz Beata
Rochna Brygida
Rompa Dariusz
Rosiński Zbigniew
Rozwadowski Mariusz
Sawicka Danuta
Smolińska Kalina
Szejerka Jacek
Szmuc Alina
Szołkiewicz Marek
Walaszkowski Jarosław
Wiśniewski Artur
Wołk Mirosław
Zielińska Teresa
Bulińska Beata
Chojnacka Marzena
Czeszejko-Sochacka Lidia
Florko Beata
Gadzińska Wiesława
Janiszewska Anna
Jędrzejewska Anita
Kichciak Jarosław
Kisiel Donata
Kopytkowska Danuta
Kowalewski Adam
Lipień Małgorzata
Maliszewska Jolanta
Maśnicka Anna
Najdowski Krzysztof
Nalikowska Lucyna
Nowińska Katarzyna
Nowosad Andrzej
Olszta Arleta
Piątek Marzena
Pogońska Beata
Powroźnik Piotr
Poźniak Helena
Preibisz Sławomir
Sieczkowska Katarzyna
Strumidło Anna
Waśniewska Violetta
Wolska Małgorzata
Barczykowska Jolanta
Bednarz Krzysztof
Bochniarz Grażyna
Ciarkowska Joanna
Czarnik Anna
Ilczuk Aneta
Karasiewicz Grażyna
Lipiak Iwona
Lipiec Violetta
Łoś Dorota
Łozińska Grażyna
Łyszkiewicz Andrzej
Małkowska Joanna
Maślana Dorota
Pałucka Bogusława
Piwowarski Mariusz
Pokrzeptowicz Beata
Rolkiewicz Barbara
Rutkowska Genowefa
Ryłko Ewa
Stefańska Nella
Szempek Beata
Talarek Małgorzata
Weisner Barbara
Węgrzyn Robert
Witkowska Mirosława
Wróblewska Gabriela
Zielińska Jolanta

1985/86

Bogusz Wiesława
Bura Katarzyna
Chodakowska Marzena
Drozdowska Alicja
Duszyńska Sylwia
Ewich Joanna
Gackowska Joanna
Hiszczyńska Elżbieta
Kruszewska Mariola
Litwin Marzena
Makowska Ewa
Możejko Ewa
Olszewska Katarzyna
Ozga Ewa
Piotrowska Bogusława
Plichta Katarzyna
Puścion Anna
Rogalska Bogusława
Rydel Bożena
Sienkiewicz Anna
Wojtynowska Aleksandra
Zacharska Beata
Bania Jan
Borkowska Barbara
Czerny Jacek
Gracoń Irena
Kępińska Justyna
Klingenberg Adam
Kołakowski Ziemowit
Korociński Adam
Kozłowska Anna
Krupa Andrzej
Kurkowicz Robert
Maj Dorota
Mazur Jolanta
Mokwa Anna
Ojrzanowski Jarosław
Olszewski Norbert
Partyka Dorota
Pawski Piotr
Płoskońska Małgorzata
Poździk Jolanta
Pydyniak Anna
Sawicki Piotr
Sobecki Dariusz
Szeląg Katarzyna
Targowska Beata
Tomczak Piotr
Wawer Grzegorz
Woźniczko Anita
Balukiewicz Łucja
Blomberg Katarzyna
Bober Małgorzata
Bojarska Jolanta
Chrzanowska Anna
Gańko Tomasz
Górna Hanna
Jabłoński Edmund
Kulik Wiesława
Labuszewski Adam
Lewandowska Katarzyna
Lipka Małgorzata
Łapacz Jarosław
Majchrzak Marek
Makowska Grażyna
Misztal Zbigniew
Obuchowska Julita
Piwar Hanna
Rehlich Małgorzata
Sadkowski Jacek
Sulot Bogusław
Szmelcer Ewa
Tuptyński Marek
Wiśniewska Beata
Wiśniewski Bogumił
Wyszyńska Krystyna
Czepirska Renata
Dąbrowska Joanna
Dołęgowski Wojciech
Klobuszeński Krzysztof
Kobierowska Violetta
Kudełko Ewa
Laurentowicz Beata
Lewkowicz Violetta
Majkut Luiza
Masłoń Dorota
Michalska Jolanta
Mierzejewska Anna
Mierzejewska Dorota
Murawski Jacek
Nowacka Dorota
Olszewska Jolanta
Pałka Małgorzata
Pescht Dorota
Piotrowska Alicja
Sawicka Aleksandra
Tuszyńska Iwona
Waraszewski Jerzy
Zielińska Ewa
Żmuda Anna
Żmurek Beata
Andrzejewska Anna
Bełz Teresa
Botwicz Mirosława
Cyganowska Ewa
Gólczyńska Bożena
Gubiec Małgorzata
Januszewski Sławomir
Jezierska Joanna
Karlewska Małgorzata
Kędziera Dorota
Kowalczyk Jolanta
Krukowski Jerzy
Łozińska Janina
Nowotka Małgorzata
Olszewska Katarzyna
Piechocka Grażyna
Rochoń Anna
Rzeźnik Anna
Skierkowska Alicka
Skowierzak Wiesław
Strehlau Jerzy
Stybałkowska Dorota
Szczepaniak Grażyna
Turska Anna
Wiącek Marzena
Wyruch Marzena
Zalewski Jacek

1986/87

Dzwonnik Elżbieta
Grochowski Piotr
Korocińska Tamara
Kozłowska Marzena
Lazarek Jolanta
Łoś Aleksandra
Muchlinska Iwona
Mysior Beata
Nowak Marek
Olszewska Anna
Raciborski Andrzej
Rudlicki Jerzy
Rudnicka Izabala
Smejlis Iwona
Stachyra Tomasz
Szymanowska Katarzyna
Wardaszka Sylwia
Wołk Grażyna
Wrzesińska Krystyna
Żółtowska Izabela
Borowiak Weronika
Fedec Beata
Gajdamowicz Rafał
Garbat Ewa
Grzegorczyk Grzegorz
Kokoszka Bogusława
Kołodziejczyk Jakub
Kowalczyk Małgorzata
Krawczyk Andrzej
Lachowicz Joanna
Mańkowska Anna
Mikołajków Joanna
Opacka Hanna
Pokrzeptowicz Rafał
Porcz Beata
Ratajczak Aleksandaer
Stromecki Jarosław
Szmuc Marek
Tyburski Stanisław
Żaboklicka Anna
Zająkała Wojciech
Zaremba Mirosława
Bienias Gabriela
Bieńkowski Piotr
Bogdanowicz Danuta
Brzózy Marzena
Cieciurska Henryka
Goryńska Dorota
Hiszczyńska Anna
Holz Małgorzata
Jaźwińska Marzena
Kuc Ireneusz
Leoniak Małgorzata
Makarewicz Beata
Mazurowska Małgorzata
Michaliszyn Jolanta
Pach Andrzej
Pałucka Janina
Piechocka Joanna
Płoski Paweł
Serwatka Marzena
Skrajda Marcin
Stachewicz Krystyna
Szulc Izabela
Szuwarowska Dorota
Szymańska Beata
Ulita Krzysztof
Walkiewicz Leszek
Warżała Grażyna
Wasiak Justyna
Wentowski Robert
Banasik Dorota
Blinkiewicz Katarzyna
Czartoryska Agata
Domańska Małgorzata
Grabarczyk Beata
Ignaczewska Anna
Juchta Andrzej
Kawski Tomasz
Koszczka Ewa
Kluch Mariola
Kiersnowska Alicja
Krosnowski Dariusz
Kuklińska Ewa
Lisiecki Jacek
Malinowska Anna
Marchlewicz Arleta
Michalska Aneta
Miłoszewska Anna
Puścion Ewa
Sajnóg Róża
Stefańska Anna
Szwarc Dorota
Śmigelski Ireneusz
Tomicka Katarzyna
Tuszyński Tomasz
Wołk Barbara
Berg Małgorzata
Borowska Marzenna
Bunk Anna
Czapla Lidia
Chmielecka Grażyna
Dziadzio Jolanta
Dźwigałowska Marzena
Frela Jolanta
Jurkowski Maciej
Kawska Katarzyna
Kempińska Olga
Leszkowska Viletta
Milbrandt Violetta
Mroczkowska Joanna
Reks Sabina
Rosińska Beata
Sterankowicz Beata
Stołowska Iwona
Świrydenko Jarosław
Warmiński Daniel
Wiśniewska Irena
Wójcik Alicja
Wójcik Maciej
Zalewska Joanna

1987/88

Bubel Wioletta
Burdyńska Alicja
Czeszejko-Sochacka Dorota
Gerlach Joanna
Gnitecka Joanna
Jaremko Dorota
Jezierska Anna
Jurkiewicz Anna
Kapusta Alicja
Klawitter Andrzej
Kołłupajło Ewa
Kozłowska Anita
Laurentowicz Joanna
Lech Olga
Lesińska Joanna
Lewkowicz Justyna
Malinowska Katarzyna
Musielak Joanna
Mużyło Anna
Pliszka Jolanta
Pokrzywka Anita
Rogalska Anna
Szostak Małgorzata
Szymańska Renata
Żaboklicki Maciej
Żmuda Beata
Żmudowski Tomasz
Archutowski Daniel
Domańska Barbara
Humeniuk Michał
Jankiewicz Grzegorz
Jędrzejewski Dariusz
Jończyk Renata
Jóźwik Jarosław
Juszczyk Dariusz
Kremska Justyna
Leśniak Grażyna
Michalewicz Anna
Michna Anna
Modliszewski Andrzej
Pasternak Mariusz
Pieniążek Katarzyna
Powroźnik Dariusz
Radomiński Wojciech
Suska Danuta
Szołkiewicz Anna
Tynda Maciej
Wiśniewski Grzegorz
Wojtacki Roman
Zielińska Beata
Zielińska Małgorzata
Abramowska Grażyna
Botwicz Agata
Czeszejko Dorota
Dąbrowska Katarzyna
Grabińska Tatiana
Grączewska Dorota
Grzesiak Robert
Kisielewska Mariola
Michalik Edyta
Michalska Agnieszka
Mierzejewska Danuta
Nowak Tomasz
Ratkowska Beata
Rolińska Anna
Sadkowski Piotr
Schodowska Katarzyna
Sitko Danuta
Sławek Piotr
Strociak Marek
Wendt Anna
Wolszleger Danuta
Wyszyńska Beata
Ziemianek Justyna
Bednarz Ilona
Bieńkowska Joanna
Bogdanowicz Dariusz
Bryl Katarzyna
Burakowska Anna
Cichocka Aldona
Duber Cezary
Duśko Tamara
Falińska Małgorzata
Górka Anna
Guzek Grzegorz
Heldt Bożena
Jęczmyk Izabela
Klugiewicz Piotr
Kościuszko Anna
Krukowski Jacek
Kujawska Beata
Laube Dorota
Lengowska Wioleta
Łapińska Wioletta
Oprawa Marzena
Przychodzka Katarzyna
Rybka Bożena
Szwangruber Barbara
Wierzbicka Izabela
Wiśniewska Ewa
Wrona Małgorzata
Wypyszyński Tomasz
Barejka Katarzyna
Busz Anna
Błażejak Marzena
Dudajek Małgorzata
Głąbicka Anna
Goryńska Janina
Izdebska Alina
Jabłońska Jolanta
Jankowska Beata
Krygier Zenona
Krystoforska Marzena
Klobuszańska Edyta
Kwidzińska Małgorzata
Matusiak Elżbieta
Nickel Ewa
Niedziałkowski Jan
Poniewierska Anita
Promna Tatiana
Sarecka Anna
Rogala Małgorzata
Strehlau Wioleta
Sochacka Justyna
Simionkowski Maciej
Szczepanowska Ewa
Wardaszka Dorota
Wardaszka Katarzyna
Wołk Katarzyna
Zakrzewska Anna

1988/89

Bartnicka Katarzyna
Blumkowska Sylwia
Brzezińska Małgorzata
Chrzanowska Alicja
Czajkowska Joanna
Fanslau Piotr
Frejnagel Dariusz
Frelek Katarzyna
Grzymkowska Alicja
Horbaczewski Krzysztof
Jackowski Jacek
Jarecka Anna
Jęczmyk Maciej
Kawczyński Andrzej
Kraśniewska Marzena
Kujawski Robert
Kurkowicz Lidia
Lisewska Magdalena
Masiewicz Anna
Mazur Justyna
Melkowski Tomasz
Mroczek Małgorzata
Piełuć Robert
Płucyś Beata
Rośleń Piotr
Smagowska Sylwia
Starościn Iwona
Wawrzeniak Sebastian
Wiśniewska Anna
Zulewski Karol
Żuromski Krzysztof
Borcuch Jacek
Derengowska Sylwia
Dudko Sławomir
Enerlich Tomasz
Gawryluk Małgorzata
Jabłoński Michał
Kosecka Beata
Kośka Andrzej
Krzyżanek Robert
Michalska Agata
Mordasiewicz Tomasz
Mosakowski Piotr
Niewulis Bożena
Partyka Adam
Pasławska Maria
Peskowski Krzysztof
Płończyk Maciej
Pułtarzewski Konrad
Rozwadowski Grzegorz
Rusiecka Anna
Sawicki Andrzej
Strzelczyk Beata
Strzelec Sylwia
Sumbar Piotr
Wiernicki Tomasz
Wierzba Andrzej
Andrzejewska Małgorzata
Beczek Anna
Bednarz Bożena
Bogdański Piotr
Bołkowska Anna
Chudek Małgorzata
Grzegorczyk Alicja
Jackiewicz Izabella
Kunicka Marzena
Kurządkowska Elżbieta
Lewandowska Agnieszka
Liguz Justyna
Lipińska Beata
Makowska Edyta
Marmura Małgorzata
Morus Barbara
Mościńska Alicja
Pach Wioletta
Patzwald Bożena
Petrykowska Iwona
Preuss Beata
Przybyłek Dorota
Spodenko Ewa
Sokołowska Aldona
Szepecka Jolanta
Teichgreber Piotr
Wojciechowski Rafał
Wróblewksa Hanna
Zdrenka Izabela
Zielińska Katarzyna
Biernacka Beata
Budek Joanna
Czapska Beata
Czekalska Magdalena
Czerny Roman
Dołęgowska Joanna
Dubas Wioletta
Duliban Dorota
Dźwigałowska Alicja
Horyd Alina
Istel Agata
Kerner Sylwia
Kołodziejczyk Anna
Kozłowski Sławomir
Kulwicka Grażyna
Leoniec Rafał
Łyszkiewicz Anna
Łozińska Małgorzata
Marciniak Iwona
Mielnik Marian
Nieniewski Bartosz
Ogiński Artur
Okrasa Justyna
Pyka Anna
Rasmus Renata
Sobecka Joanna
Srebrowska Katarzyna
Szeluga Dorota
Ważna Alina
Wieczorek Dorota
Wolanin Iwona
Zagor Mieczysław

1989/90

Bebyn Katarzyna
Bratek Izabela
Brodzik Beata
Duzinkiewicz Albert
Dymek Jarosław
Filbrandt Małgorzata
Galiniewska Agnieszka
Gawryluk Katarzyna
Jankowska Joanna
Jędras Katarzyna
Jończyk Liliana
Kędziora Katarzyna
Koroluk Sławomir
Krzesiński Robert
Kurdubska Marzena
Kwiatek Anna
Nawrocka Joanna
Nojak Urszula
Nowak Piotr
Piłat Beata
Płucienniczek Grażyna
Prabucka Jolanta
Ptach Tomasz
Romanow Ewa
Rzeczkowska Elżbieta
Sowa Wioletta
Stąsiek Sławomir
Szwarc Barbara
Tomicka Barbara
Zdrenka Wioletta
Bania Marek
Chanowska Bogumiła
Dudko Aleksandra
Frankowska Anna
Fryczke Paweł
Galicka Ewelina
Jarecka Małgorzata
Jarmułowicz Małgorzata
Konkel Marzena
Koprowska Renata
Kopystecka Iwona
Korczakowska Jolanta
Krauze Joanna
Krzeszowska Beata
Kupis Irena
Pawłowski Grzegorz
Poździk Katarzyna
Rośleń Arkadiusz
Ruszkowska Agnieszka
Sarzyniak Jacek
Sawicki Wojciech
Szwedowicz Paweł
Urbańska Agnieszka
Wąszewski Maciej
Wilma Wojciech
Wrzesińska Ewa
Wysocki Grzegorz
Boczkowska Małgorzata
Czarnecka Jolanta
Dudzińska Izabela
Gościnna Izabela
Klain Michał
Krzyżanek Joanna
Kurowska Anna
Liszewski Krzysztof
Łukaszewicz Magdalena
Makowiecka Joanna
Mielewczyk Joanna
Miklińska Anna
Niska Beata
Nogowska Anna
Preuss Joanna
Sienkiewicz Katarzyna
Sosnowska Joanna
Szynik Krzysztof
Telega Anna
Wietrzykowska Anna
Ziemianek Julitta
Żak Ewa
Borcuch Daniel
Cieślakowski Tomasz
Dropek Daniel
Dzidziewicz Paweł
Garbowski Jarosław
Iwicki Sebastian
Kaczmarczyk Katarzyna
Kamiński Adam
Karaś Tomasz
Klimek Joanna
Letkiewicz Anna
Mozanowski Andrzej
Osojca Gabriela
Pieniążek Brygida
Ptaszyńska Ewa
Sękowska Małgorzata
Skierkowska Izabela
Sosnowski Piotr
Strzyżewska Izabela
Szymański Cezary
Tutaj Katarzyna
Ulita Piotr
Budyś Mariusz
Czarnecka Anna
Czarnecka Marzena
Filipczak Wojciech
Jałoszyńska Marlena
Kamińska Beata
Krasowska Jolanta
Kulesza Beata
Kuras Katarzyna
Malinowska Małgorzata
Matysiak Marzena
Michalak Małgorzata
Myszk Wojciech
Neuman Ilona
Puzyrkiewicz Dariusz
Sochacka Lucyna
Stępień Dorota
Szczepańska Joanna
Szramka Gabriela
Szwaracka Sylwia
Tietz Beata
Urbanowicz Wioletta
Widz Piotr

1990/91

Gniadek Anna
Bartnicki Tomasz
Bera Joanna
Demczyńska Dorota
Dudek Beata
Fortuna Aneta
Frejnagel Jolanta
Halagiera Tomasz
Henclik Dorota
Hermanowicz Ewa
Iwicka Joanna
Kopystecka Małgorzata
Krezmer Sylwia
Kwiecień Ewelina
Krzesińska Sylwia
Leoniec Agnieszka
Matkiewicz Tamara
Michaliszyn Anna
Olszewski Grzegorz
Przyborowski Robert
Sachanowicz Maciej
Skonieczna Anna
Suczyńska Joanna
Suska Beata
Szostek Jan
Szmidt Małgorzata
Sztadelmajer Robert
Świrydenko Agnieszka
Tubaja Joanna
Walor Paweł
Zakierska Mariola
Bania Andrzej
Boczkowski Andrzej
Burzyńska Małgorzata
Czeszejko Izabela
Czeszejko-Sochacka Anna
Domin Sylwia
Frankowski Bartosz
Gajdamowicz Łukasz
Gąsiorowska Jowita
Horbaczewska Magdalena
Jabłonka Marek
Juniewicz Piotr
Kopińska Joanna
Korczak Katarzyna
Kosałka Artur
Kotowicz Joanna
Krawczyk Tomasz
Krzysztofiak Anna
Kutyła Grzegorz
Makowska Joanna
Nagórska Irena
Orzędowski Dominik
Przybylski Maciej
Romanowski Maciej
Roszak Anna
Stawiasz Olena
Szutowicz Małgorzata
Warszawski Marek
Zakrzewski Marek
Ziółkowski Grzegorz
Androchowicz Ewa
Borowska Małgorzata
Chiłła Piotr
Chojnacki Tomasz
Domański Mariusz
Ferkau Gabriela
Gabriel Edyta
Gardian Anna
Gnitecka Alicja
Goryńska Irena
Gosz Justyna
Górska Edyta
Grodecka Iwona
Guziewicz Remigiusz
Indrunas Ewelina
Jankowska Ewa
Jaźwińska Joanna
Kasicka Ewa
Kowalczyk Mirosław
Nosko Adam
Piekarzewski Albert
Piwiński Mirosław
Poteracka Ewa
Potrykus Tomasz
Ptak Anna
Stasiewicz Danuta
Szalewska Dagmara
Trautsolt Robert
Waleryś Anna
Waszczyńska Joanna
Wiczyński Wojciech
Archacka Anna
Bielawska Katarzyna
Borowska Małgorzata
Burlewicz Sebastian
Chruścińska Magdalena
Dwórznik Renata
Dymczyńska Ewa
Czostek Joanna
Gąska Agnieszka
Grzecka Katarzyna
Hulko Izabela
Kierepka Sylwia
Kulpińska Anna
Mądra Wioletta
Mierzyńska Iwona
Nowakowski Cezary
Obuchowski Jarosław
Olszewska Anna
Porcz Joanna
Sadowska Anna
Skrajda Edyta
Sokołowska Katarzyna
Sterankowicz Marta
Szcześniak Sylwia
Urbańska Ewa
Żygadło Agnieszka
Bebyn Anna
Bem Iwona
Chylińska Edyta
Czerwińska Anna
Dziubek Anna
Duszyńska Hanna
Gniadek Anna
Grzywińska Anita
Guba Beata
Jęczmyk Katarzyna
Karpińska Katarzyna
Karwowska Joanna
Kolińska Justyna
Lasota Wioletta
Łukasik Joanna
Majewska Danuta
Okraszewska Elżbieta
Powłoka Aneta
Przepiórka Małgorzata
Przybyłek Anna
Radomińska Izabela
Rogowska Alicja
Stachura Joanna
Szalkowska Anna
Szostak Izabela
Szwedowska Anna
Szych Agata
Witkowska Elżbieta
Wojdak Bożena
Zimnicka Joanna

1991/92

Chalamońska Joanna
Choma Małgorzata
Drozd Robert
Fanslau Paweł
Filipczak Joanna
Foksińska Izabela
Głowacka Magdalena
Kawczyński Henryk
Kopicińska Edyta
Korczakowska Marzena
Kościelecka Marzena
Krajewska Katarzyna
Kulik Dominik
Lewandowska Dorota
Malinowska Joanna
Mówiński Michał
Mrozowski Adam
Pietrzak Aleksandra
Rożniata Karina
Sienkiewicz Grażyna
Sinkowska Gabriela
Skoczek Małgorzata
Szabowski Bartłomiej
Szmidt Dariusz
Szostak Anna
Szwaracka Anna
Zachorowska Maja
Żebrowska Jowita
Biryło Jarosław
Blonkowska Katarzyna
Bukowska Magdalena
Cetnarowicz Piotr
Chojnacki Rafał
Cieślak Piotr
Czerepak Żaneta
Czostek Aleksandra
Daniecka Dorota
Głogowski Adam
Karaszkiewicz Andrzej
Karaś Małgorzata
Kawczyński Michał
Klimkowski Andrzej
Kosacz Małgorzata
Kozłowska Anna
Łachmańska Monika
Macutkiewicz Dariusz
Michalski Piotr
Mirecka Aleksandra
Morus Maciej
Mroczek Aneta
Perechuda Marek
Pudło Anna
Reszczyńska Agnieszka
Śniadecka Beata
Tadajewski Grzegorz
Tomaszek Lidia
Wawryniuk Jowita
Ważny Mirosław
Wichowska Joanna
Wietrzykowski Andrzej
Ziółkowska Renata
Arendt Beata
Czaplicki Jacek
Chyczewska Ewa
Cybulska Katarzyna
Dreyer Angelika
Gizińska Kamila
Godlewska Roksana
Jagielska Małgorzata
Jędrzejewska Agnieszka
Kołodziej Katarzyna
Kondratowicz Anna
Kwiatkowska Katarzyna
Litwin Edyta
Madej Mariusz
Maliszewska Joanna
Mielczak Katarzyna
Miziołek Angelika
Moroz Ewa
Mówińska Elżbieta
Nowacka Katarzyna
Osmak Beata
Płocharska Anna
Prahl Aneta
Romanow Justyna
Roszak Helena
Rusiecka Magdalena
Salczak Anna
Siecińska Bożena
Sosnowski Mariusz
Sterankowicz Paweł
Stępień Elżbieta
Szkop Beata
Tas Danuta
Zborowska Barbara
Bania Anna
Białas Beata
Borkowska Ewa
Chmielewska Anna
Chmielewska Jolanta
Czermińska Karolina
Dawidziuk Katarzyna
Dubaj Elżbieta
Falkowska Beata
Gawryluk Magdalena
Halagiera Bartosz
Hodur Dorota
Kamińska Irena
Kaniecka Izabela
Kowal Ewa
Kozłowska Wanda
Matyjasek Anna
Maziarz Ilona
Piotrowska Ewa
Pożdzik Agnieszka
Rosińska Aleksandra
Struzik Anna
Struzik Gabriela
Ślusarczyk Beata
Widlarz Dariusz
Wolf Joanna
Zaremba Marta
Balcerzak Anna
Chojnacka Barbara
Czarnik Irena
Czerwińska Barbara
Furmanowska Joanna
Harasimiuk Katarzyna
Jabłońska Wioleta
Jaśniewicz Barbara
Jaworowicz Aleksandra
Karpisz Iwona
Kasztelan Iwona
Kozłowska Emilia
Kurpiewska Kamila
Lewandowska Maria
Lizińska Iwona
Malinowska Wioletta
Macierzyńska Justyna
Małkowska Joanna
Morańska Iwona
Nowińska Małgorzata
Paul Irena
Pilna Romualda
Raczyńska Dorota
Sikora Małgorzata
Zdzienicka Agnieszka

1992/93

Borucka Joanna
Budka Robert
Dybowska Izabela
Fryczke Aleksandra
Harat Magdalena
Hirsz Halina
Hryniewska Aleksandra
Jabłońska Małgorzata
Jaworowicz Emilian
Kijanowska Wioletta
Klonowska Agnieszka
Kowalska Sabina
Krosnowska Lucyna
Lasota Tomasz
Lemańska Iwona
Marchewka Joanna
Markowska Jolanta
Matla Monika
Orłowska Katarzyna
Parus Marzena
Rajchel Piotr
Sawko Marzanna
Serafin Michał
Szałecka Katarzyna
Szepecka Hanna
Szulc Alicja
Tuszyńska Magdalena
Tynda Marek
Wasik Tomasz
Wdowiak Alicja
Wiktorowska Dobrosława
Zakierska Ewa
Bera Mariola
Bogucki Radosław
Cybulski Rafał
Dajewski Wojciech
Felczykowski Rafał
Gottfried Maciej
Grabińska Emilia
Grudziński Krzysztof
Jaworski Robert
Kozieł Anna
Krawiec Izabela
Krzysztofiak Joanna
Kuriata Ewa
Łęgowski Krzysztof
Marchlewicz Magdalena
Matkiewicz Monika
Musielewicz Małgorzata
Pliszczyńska Alina
Sachanowicz Piotr
Szewczuk Agnieszka
Szymanowska Beata
Śmigelska Magdalena
Wesołowska Anna
Wolska Wioletta
Basiak Tomasz
Bojaryn Iwona
Brzozowska Joanna
Dombrowska Monika
Dudek Renata
Grygier Tomasz
Jankowska Agnieszka
Jankowska Marzena
Jaroszyńska Agnieszka
Kobielska Dorota
Kochanowska Ewa
Komorniczak Iwona
Kozdroń Anna
Lesińska Magdalena
Liszewska Aneta
Łapacz Anna
Mądrzyńska Honorata
Romanowska Joanna
Skóra Mariola
Skrzypek Anna
Sobolewska Renata
Sokołowska Alicja
Stasiewicz Anna
Stasiewicz Beata
Urbanowicz Agnieszka
Walecka Marta
Wasiak Tomasz
Zalewska Małgorzata
Ziarek Joanna
Zielińska Andżelika
Żebrowska Zdzisława
Bagińska Maria
Bandelak Magdalena
Czeszejko Lucyna
Dawidowska Aneta
Formela Mariola
Gabryjańczyk Marlena
Gnutek Katarzyna
Jałtoszuk Jarosław
Kolasa Anita
Kozłowska Andżelika
Kozłowska Justyna
Krasowska Katarzyna
Kuriata Dorota
Lewandowska Joanna
Łabuś Iweta
Michałowska Magdalena
Nietupska Izabela
Nowak Maciej
Okrój Bartosz
Olchowik Krzysztof
Pacocha Mariusz
Poździk Aneta
Rafalska Iwona
Rakowska Elżbieta
Rybka Mariusz
Skała Raul
Stokowiec Elżbieta
Szejerka Rafał
Śnieg Radosław
Wiśniewski Rafał
Zagajewska Elżbieta
Bączkowska Magdalena
Boczek Maria
Bolek Jolanta
Charytczak Agata
Cisłowska Anna
Dokla Justyna
Hańdziuk Małgorzata
Jurkiewicz Sylwia
Kasperowicz Małgorzata
Kisiel Joanna
Kisiel Karina
Krępa Wioletta
Lubera Agnieszka
Łupińska Elżbieta
Majsterek Kamila
Mielnik Beata
Olkiewicz Wioletta
Pipczyńska Justyna
Rakieć Aneta
Rzemek Magdalena
Siudacz Aneta
Sobolewska Anna
Szymańska Katarzyna
Tabaka Anna
Turbakiewicz Halina
Tychmanowicz Katarzyna
Wilary Katarzyna
Zastawna Agnieszka
Bunkowska Gabriela
Chwiędacz Ewa
Czermiński Tomasz
Gierszewski Sławomir
Gółkowska Joanna
Grochowska Bożena
Jasińska Marlena
Kander Anna
Kędziora Anna
Kierlin Jarosław
Kopiński Robert
Korczak Dorota
Kowalska Sylwia
Krzon Sławomir
Kurjata Dagmara
Matkowska Wioletta
Mordzon Małgorzata
Perek Agnieszka
Połomska Anna
Przybylska Dorota
Rutka Wioletta
Siupik Ewa
Stępień Marek
Strzelczyk Robert
Strzemieczna Anna
Subocz Adam
Wożniak Ewelina
Wróbel Agata

1993/94

Borysiuk Magdalena
Bucholska Joanna
Czacka Joanna
Czerska Katarzyna
Demidowicz Michał
Drozd Waldemar
Dudek Agnieszka
Dźwigałowski Arkadiusz
Figiel Agnieszka
Goszczyński Bartosz
Gaworowska Katarzyna
Gryń Joanna
Hlebowicz Jarosław
Jabłońska Małgorzata
Kopowska Olga
Korol Ewa
Nowak Agnieszka
Ornas Justyna
Piernicka Anna
Rabcewicz Agnieszka
Rusin Izabela
Rutkowski Paweł
Sawicka Marta
Serafin Tomasz
Skoneczna Izabela
Słaboszewska Emilia
Sosnowska Lucyna
Sowa Beata
Stasiłowicz Alicja
Strachowska Kamila
Wantke Marta
Warywoda Adam
Wąsik Dariusz
Wesołowski Daniel
Cesarz Małgorzata
Cielanowicz Jolanta
Czarnobaj Izabela
Falandysz Urszula
Filbrandt Magdalena
Fryczke Wojciech
Gawroński Marcin
Gryk Wojciech
Horbaczewski Mariusz
Janik Agnieszka
Kacprzyk Andrzej
Kaczmarek Robert
Karatysz Marek
Kędziora Aleksandra
Klikar Karolina
Klimkowska Aleksandra
Łukaszczyk Edyta
Madej Paulina
Morus Ewa
Okrój Magdalena
Oleszczak Maciej
Ordon Alicja
Owczarczyk Izabela
Podciborski Tomasz
Pułtarzewska Joanna
Stańczak Michał
Szul Barbara
Wolski Robert
Woźniak Aneta
Żmieńko Marcin
Bożek Joanna
Chełminiacka Katarzyna
Dumkiewicz Izabela
Dzienisowicz Małgorzata
Goc Marta
Golańska Dorota
Jaźwińska Magdalena
Jendrzejewska Joanna
Jeszka Joanna
Kemski Bogusław
Kierlin Joanna
Kopik Paweł
Lipska Małgorzata
Mańka Agnieszka
Michalak Jarosław
Obremska Agata
Orlicki Rafał
Ossowski Jacek
Perek Joanna
Rogulska Renata
Sitnicka Gabriela
Skowroński Łukasz
Sobieraj Barbara
Sułkowska Monika
Szabowska Alina
Szczecka Joanna
Wiśniewski Rafał
Ziółkowski Grzegorz
Zwierzchowska Iwona
Żuchlińska Małgorzata
Żurawska Marzena
Bieszk Barbara
Czyżnik Justyna
Ćwiklińska Izabela
Fiszka Monika
Frydrich Kamila
Karlewska Katarzyna
Korczak Lucyna
Kowal Beata
Krawczyk Olga
Kułakowska Anna
Kurek Aleksandra
Madeja Agnieszka
Majewska Marzena
Makarska Katarzyna
Mańkowska Magdalena
Mikulska Joanna
Murawska Danuta
Neumann Ilona
Olszewska Agnieszka
Pliszka Beata
Pomierska Justyna
Śliwińska Ewelina
Waleryś Sylwia
Wasiak Izabela
Wiśniewska Karolina
Boczkowska Halina
Czeszejko-Sochacka Barbara
Dembek Anna
Domańska Sylwia
Gizińska Monika
Gładka Beata
Gwizdała Żaneta
Jasińska Anna
Kisieliczyn Joanna
Król Beata
Kulesza Kamila
Lipińska Magdalena
Lewandowska Wiesława
Mesanio Anita
Mieloszyk Aleksandra
Powarzyńska Monika
Spaczyńska Wioletta
Stasiewicz Justyna
Strzelczyk Marlena
Suchomska Agnieszka
Szafran Bożena
Szwedowska Maria
Tujaka Małgorzata
Urbańska Ewa
Wardaszka Joanna
Wiśniewska Katarzyna
Woźniak Agnieszka
Arszyński Marcin
Bakierski Jarosław
Barejko Bartosz
Bielawski Tomasz
Daszczyńska Ewa
Demczyńska Wioletta
Dobosz Piotr
Grzonkowski Marek
Jacak Monika
Jankowska Katarzyna
Jaranowska Justyna
Jaworski Daniel
Kamińska Milena
Kosmala Anna
Kozakowski Tomasz
Kwiatecka Lidia
Lemański Marcin
Łachmańska Dagmara
Marchewka Małgorzata
Mówiński Marcin
Orłowicz Wojciech
Osuch Grzegorz
Prabucki Maciej
Rogala Joanna
Rybicka Izabela
Rychcik Aleksandra
Rytlewska Anna
Siuda Adam
Stańczak Tomasz
Szkiel Ewa
Szutowicz Agnieszka
Świątkowski Kamil
Wyciszkiewicz Monika
Ziółkowska Monika

1994/95

Bania Małgorzata
Bielecka Agnieszka
Borowiak Magdalena
Ciesielska Karina
Czarnecka Aneta
Duber Anna
Dulińska Patrycja
Eineberg Monika
Felczak Joanna
Gąsiorowski Bartosz
Grabarek Michał
Grabowska Iwona
Gurajdowska Anna
Hermanowicz Aleksandra
Jackowska Anna
Jeż Julita
Kawała Sylwia
Kiełkiewicz Joanna
Kisiel Agnieszka
Kiszczak Karolina
Kosałka Joanna
Kozłowska Beata
Krajewski Adam
Kuczyńska Elżbieta
Lawaty Patrycja
Madej Wioletta
Mięsiak Agnieszka
Paczkowska Agnieszka
Paszkowska Agnieszka
Radziszewska Katarzyna
Ruszkowska Monika
Rybczyńska Katarzyna
Waszczyńska Magdalena
Wróblewski Michał
Bogucka Jarosława
Cesarz Norbert
Czermiński Marcin
Czerwiec Alina
Dąbek Marta
Gaca Marzena
Frej Mariusz
Frycze Jan
Gunajew Rafał
Jarmulski Bartłomiej
Kolasa Beata
Konecka Beata
Kosecka Edyta
Kubiak Rafał
Kurjata Hanna
Marlęga Monika
Nowicka Agnieszka
Osiecka Magdalena
Pasternak Robert
Pełka Katarzyna
Przyłuska Alicja
Robaczewski Karol
Skrzypska Katarzyna
Stańczak Adam
Studzińska Ilona
Szmelter Łukasz
Ślązak Rafał
Tokarska Jagoda
Topolewska Joanna
Tynda Piotr
Barganowska Małgorzata
Dabrowa Anna
Jurkiewicz Patrycja
Kołłupajło Maria
Kopowska Monika
Kuchnio Agnieszka
Mankin Julita
Michalska Marlena
Nowak Magdalena
Nowicka Beata
Ornowska Agnieszka
Płończyk Krzysztof
Radzicka Agnieszka
Rudlicka Magdalena
Rybska Anna
Sadkowski Paweł
Sosnowska Magdalena
Stawowy Agnieszka
Walasek Edyta
Więcko Piotr
Wilhelm Katarzyna
Wójcik Joanna
Zabawa Agnieszka
Ansion Sabina
Bączkowski Marcin
Czarnecka Wioletta
Czarnowska Aneta
Demczyńska Joanna
Gawrylczyk Anna
Jankowski Marcin
Jaskólski Cezary
Kaźmierkiewicz Sławomir
Kopystecka Barbara
Kotowska Dorota
Kózka Beata
Krępic Aldona
Kurzanowska Edyta
Lewandowski Krzysztof
Lipińska Edyta
Lizińska Magdalena
Łempicki Krzysztof
Malitka Katarzyna
Maternicka Monika
Mroczek Agnieszka
Niziołek Marek
Piętko Tomasz
Piotrowska Jolanta
Raniszewski Sławomir
Romanowski Paweł
Skała Monika
Spaczyńska Justyna
Stołowska Aldona
Wiechowska Wioletta
Chachaj Magdalena
Jadachowska Katarzyna
Jankowski Dariusz
Kawczyński Szymon
Klejszmit Magdalena
Kołodziej Jarosław
Korczagin Magdalena
Kulik Klaudia
Kwiecień Rafał
Lewandowska Barbara
Lizińska Anna
Małkiewicz Roksana
Małkowska Olimpia
Markowski Maciej
Mazur Aleksandra
Palak Aleksander
Poświata Piotr
Prabucka Monika
Sikorska Małgorzata
Siłkowski Leszek
Szczukowska Agnieszka
Szejerka Joanna
Szejerka Monika
Szutowicz Tomasz
Wesołowski Piotr
Wilms Arkadiusz
Wisniewski Wojciech
Wódecki Piotr
Zyntek Bartłomiej

1995/96

Bróździak Tomasz
Cichocka Marlena
Deresiewicz Damian
Dutkowska Izabela
Galicka Wioletta
Głogowska Alicja
Grabarek Szczepan
Gryń Grzegorz
Janecka Monika
Jankowska Sylwia
Jóźwiak Monika
Kurkowicz Marcin
Malec Justyna
Mroczek Agnieszka
Netter Katarzyna
Niemczewska Anna
Nitka Agnieszka
Pilny Dominik
Płoski Rafał
Remiszewska Anna
Różniata Ireneusz
Rybicka Justyna
Schaefer Dorota
Socha Izabela
Świokło Magdalena
Szutowicz Joanna
Tubaja Dorota
Wiśniewska Marta
Zalewska Agnieszka
Aleksandrowicz Bogdan
Baka Andrzej
Banach Olga
Bartnicki Dawid
Bogucka Dobrosława
Ciurlik Katarzyna
Czarnecka Sylwia
Głuszkiewicz Rafał
Gogolewski Robert
Gorczyca Marcin
Klonowska Iwona
Kolano Anna
Meler Artur
Mikulski Karol
Morus Marek
Nawrocka Elżbieta
Neumann Małgorzata
Obojska Katarzyna
Omelan Karol
Osiński Witold
Rochoń Aleksandra
Romanowska Katarzyna
Rutka Justyna
Skonieczek Andrzej
Staśkiewicz Joanna
Szatkowski Radosław
Szulc Beata
Wasiak Rafał
Wojciechowska Agnieszka
Aleksandrowicz Aleksandra
Barczykowska Ewa
Barganowski Marek
Borówka Marcin
Burlewicz Beata
Cybulska Agata
Daniecka Agnieszka
Enerlich Małgorzata
Gertner Kamila
Gołębiewska Emilia
Krakowska Joanna
Krupa Emilia
Litwin Anita
Matuszewski Jakub
Miller Maciej
Obuchowski Wojciech
Osuch Anna
Ośmiałowska Oliwia
Pakalska Beata
Prusakowska Magdalena
Radziejewska Karina
Rakieć Beata
Rozpiątkowski Patrycjusz
Sosnowska Ewa
Tanaś Dariusz
Tokarska Agnieszka
Urbańska Andżelika
Uścińska Celina
Wieczorek Agnieszka
Wojarska Sylwia
Wojtaszek Beata
Zemlak Joanna
Basiak Izabela
Biskupski Sebastian
Bobrowska Agnieszka
Borkowska Andżelina
Chodór Magdalena
Chojecki Michał
Czarnecka Grażyna
Dobrowolska Katarzyna
Domin Anna
Donajski Marcin
Grupska Małgorzata
Kacprzyk Beata
Karpowicz Monika
Konczewska Magdalena
Kubajek Monika
Lamkiewicz Emilia
Lisewski Dawid
Omieczyńska Bogusława
Orłowicz Katarzyna
Próchnicka Aneta
Roguska Anna
Rychcik Dorota
Skrajda Dobrosława
Sokołowska Paulina
Spodenko Mariusz
Szpocińska Aneta
Szulc Magdalena
Ważny Tomasz
Wójcik Anna
Chrzanowska Anna
Chwiędacz Adam
Fiksa Magdalena
Folga Tomasz
Gawroński Miłosz
Gintowt Michał
Górski Tomasz
Hejna Marek
Janiszewska Magdalena
Jankowska Edyta
Jasińska Dorota
Jurys Aleksandra
Kamowska Aleksandra
Kielar Joanna
Kołodziej Adam
Kopowska Dorota
Kościelski Waldemar
Kowalska Arleta
Krajewska Paulina
Krzysztofiak Kinga
Osipowski Damian
Marciniak Dorota
Paczkowski Tomasz
Pałka Wojciech
Paszkowska Katarzyna
Przysowa Radosław
Sawicka Iwona
Sierawska Magdalena
Skrycki Jacek
Szerszeń Piotr
Szymański Krzysztof
Zimnicki Tomasz
Ałtyn Michał
Bacza Magdalena
Betlejewska Joanna
Chodorowski Michał
Dropek Marcin
Gołąbek Dariusz
Gulczyńska Agnieszka
Jankiewicz Piotr
Jaskuła Marek
Jezierska Monika
Klemińska Marzena
Klusek Tomasz
Król Magdalena
Kujawska Monika
Kunicka Magdalena
Magott Joanna
Nowak Sylwia
Postawa Joanna
Rakieć Anna
Szewczuk Beata
Szwangruber Adam
Tocha Monika
Wąszewska Justyna
Wierzbicki Rafał
Wilhelm Joanna
Zabaryło Justyna
Zapadka Rafał

1996/97

Bardelska Justyna
Borkowska Zuzanna
Czumiel Katarzyna
Dubieniecki Maciej
Fortuna Marta
Frycze Aleksandra
Gburczyk Karolina
Gryń Michał
Janiewicz Aneta
Komor Joanna
Kośmińska Marta
Lewicka Katarzyna
Lewińska Agnieszka
Łapińska Marta
Młodzianowski Artur
Murzec Agnieszka
Napiórkowska Justyna
Nesterowicz Patrycja
Niedźwiecka Monika
Nowakowska Jolanta
Olchowik Monika
Preuss Katarzyna
Skoczylas Estera
Stachurski Mariusz
Stawowy Aneta
Sulej Krzysztof
Sztucka Wioletta
Truszkowska Katarzyna
Ulaszewska Marlena
Wacławiak Arkadiusz
Zachorowska Dagna
Zalewska Małgorzata
Błaszkiewicz Wioletta
Demczyńska Urszula
Duch Dominika
Dzwonnik Barbara
Hermanowicz Ewa
Hirsz Michał
Jaskulska Monika
Jedowski Jarosław
Klimkowski Marek
Kobrzyński Marcin
Kubiak Mariusz
Lubiński Sławomir
Michalski Krzysztof
Mikulska Izabela
Pleskacz Anita
Podlawska Wioletta
Powarzyńska Jolanta
Prabucki Marcin
Rzeczkowski Daniel
Słomska Iwona
Smyk Robert
Staniszewski Maciej
Szczotka Marlena
Świtakowski Piotr
Walenczykowski Michał
Wróbel Wojciech
Zatorska Joanna
Alicki Krzysztof
Archutowska Joanna
Barra Alina
Budyś Przemysław
Bukowska Dorota
Deresiewicz Adam
Dzikowski Bartłomiej
Górska Tatiana
Hatalewicz Helena
Jankowska Justyna
Jasińska Agnieszka
Jarzynka Anna
Kreft Wioletta
Kujawski Maurycy
Liszewski Sławomir
Margulewicz Magdalena
Mularczyk Anna
Nowak Katarzyna
Olszak Katarzyna
Ostolska Joanna
Pieniążek Anna
Pietrzak Bartłomiej
Płocharski Michał
Rudnicka Agnieszka
Schneider Monika
Skibińska Maria
Sidorowicz Anna
Supron Agnieszka
Surowiec Elżbieta
Wiewióra Karolina
Wojciechowska Patrycja
Bruździak Edyta
Brzozowska Agnieszka
Choma Agnieszka
Ciszkowski Grzegorz
Cyrankowska Justyna
Darda Justyna
Drelich Jolanta
Franas Aleksandra
Gabriel Magdalena
Joniak Joanna
Kołłupajło Izabela
Kosacz Kinga
Kosecki Rafał
Kreft Paulina
Liszewska Małgorzata
Lizińska Aldona
Łątkowska Monika
Łukaszewska Agata
Makała Karolina
Mroczkowska Magdalena
Olchowik Magdalena
Osiecka Marta
Popielska Agata
Próchnicka Barbara
Rutka Magdalena
Skiba Tomasz
Szóstak Magdalena
Szutowicz Justyna
Tybuszewska Edyta
Wąsikowski Dominik
Wiśniewska Lidia
Zagor Jacek
Zapadka Dagmara
Balsam Dariusz
Bednarska Emilia
Bielawska Marcelina
Czeszejko-Sochacki Grzegorz
Daniecka Sandra
Franckowska Magdalena
Gawinek Dagmara
Gerke Elżbieta
Hermaszewski Radosław
Janc Jakub
Jaworowska Agnieszka
Kacprzyk Joanna
Klemm Maciej
Kondraczuk Jolanta
Kulesz Anna
Kulesza Tomasz
Kumenda Jacek
Kusowski Tomasz
Kwiatkowska Anna
Latecki Marcin
Madej Szymon
Magrowska Aleksandra
Poczęsny Michał
Poniatowska Agata
Rejkiewicz Marta
Rubaj Ewa
Rublewski Sebastian
Rudlicka Justyna
Szymanek Natalia
Truszkowska Ewelina
Wilms Marek
Wiśniewski Michał
Zalewski Piotr
Zyntek Monika
Bera Rafał
Boniecki Przemysław
Bryłka Michał
Dembek Małgorzata
Fira Piotr
Frolow Małgorzata
Furmanowska Danuta
Grzmil Agnieszka
Jeznach Beata
Kazaniecka Małgorzata
Krokosiński Tomasz
Krzyżanek Monika
Lemańczyk Magdalena
Majewska Marta
Malec Paweł
Mielczarek Szymon
Osuch Justyna
Paszkowski Maciej
Piętko Piotr
Podlawska Joanna
Półtorak Radosław
Pukarowska Amelia
Radomska Joanna
Rozwadowska Agnieszka
Rudnik Kamil
Studziński Jacek
Szczypiński Dawid
Szefler Marta
Świokła Katarzyna
Wiśniewski Marcin
Zaremba Jarosław
Żywicki Maciej

1997/98

Biskupska Katarzyna
Cichocka Izabela
Foksińska Monika
Gójska Oliwia
Grygier Marcin
Gryń Agnieszka
Grzona Katarzyna
Heizig Tomasz
Janusiewicz Monika
Jóźwiak Emilia
Klejewska Justyna
Klimaszewska Aleksandra
Krawczyk Katarzyna
Leoniec Ewelina
Majewska Krzysztofa
Malec Joanna
Mancewicz Anna
Ochocińska Oliwia
Oleszczak Agnieszka
Pacak Patrycja
Sikora Ewelina
Sonnenfeld Agnieszka
Szymańska Anna
Tarkowska Anna
Wawryniuk Maja
Wąszewska Anna
Winkowska Katarzyna
Wiśniewska Magdalena
Wróblewska Dorota
Zatorska Agata
Zbyszyńska Agnieszka
Barejko Aleksandra
Barejko Mirosław
Borkowska Katarzyna
Cieślak Wojciech
Dobrowolski Michał
Dubrawski Tomasz
Dzianot Mateusz
Gałucka Irena
Kamowska Magdalena
Kępka Joanna
Klekowiecki Marek
Koczara Tomasz
Kosacz Konrad
Lewandowska Barbara
Łomnicki Michał
Mańka Adam
Przysowa Krzysztof
Rek Agnieszka
Sawka Sławomir
Strzelczyk Justyna
Sztypka Wojciech
Szwarc Przemysław
Szykuła Beata
Szymański Paweł
Weryk Mateusz
Wojtyła Jakub
Woźniak Danuta
Wypych Michał
Banach Monika
Bartczak Magda
Chmielewski Łukasz
Chodoroowska Katarzyna
Dacki Mikołaj
Danielak Katarzyna
Dumicz Katarzyna
Fortuna Aleksandra
Hryb Przemysław
Januszewski Krzysztof
Jaworska Anna
Jewgiejuk Robert
Kamiński Arkadiusz
Kisiel Agnieszka
Kiziniewicz Karol
Krasoń Marcin
Król Karolina
Krzemień Agnieszka
Mankiewicz Monika
Michalik Joanna
Miller Agnieszka
Naguszewska Magdalena
Niedzielska Magdalena
Nowak Agnieszka
Partyka Magdalena
Pecka Justyna
Prządka Magdalena
Rozalska Katarzyna
Rygielska Renata
Sitnicka Anna
Sitnicka Małgorzata
Stępień Agnieszka
Szczeblewska Katarzyna
Wiśniewski Maciej
Żulczyk Joanna
Bartoszyńska Małgorzata
Bielawska Ewelina
Braszkowska Małgorzata
Brzozowska Bożena
Chmielowiec Marzena
Czeszejko-Sochacka Ewelina
Demczyńska Aleksandra
Drewienkowska Agnieszka
Dumkiewicz Cecylia
Dziki Łukasz
Feliksiak Anna
Gintowt Maciej
Kamińska Karolina
Karol Magdalena
Karwacka Karolina
Korpalska Sylwia
Kozieł Monika
Lewandowski Marek
Łukaszczuk Aleksandra
Nadolna Joanna
Nowak Karolina
Ordon Dorota
Ryduchowska Armida
Smalec Jakub
Suski Sławomir
Tumiłowicz Agnieszka
Wąszewska Magdalena
Więcławska Magdalena
Winiarz Krystian
Żemło Katarzyna
Ambruszkiewicz Sławomir
Berent Anna
Błażejczyk Małgorzata
Dąbrowski Daniel
Dudek Agnieszka
Dobrowolski Radosław
Grygun Paweł
Guze Sambor
Guzina Agnieszka
Jabłoński Michał
Kaczmarek Adam
Kalinowska Joanna
Kardaś Weronika
Kopij Cezary
Kowalska Joanna
Lange Anna
Lewandowski Artur
Łojewska Magdalena
Łukaszewska Sylwia
Meger Wojciech
Pichlak Michał
Piechowiak Anna
Ramza Lucyna
Stawiasz Marek
Słotwiński Maciej
Stefaniak Magdalena
Stefaniak Sandra
Strzelczyk Anna
Walicki Tomasz
Weiner Ewa
Wesołowska Mirosława
Wnuk Grzegorz
Żarczyńska Agnieszka
Żeleźniak Karol
Aleksandrowicz Bartosz
Budakowska Agnieszka
Chmiel Julita
Frankowska Aleksandra
Gajewski Wojciech
Gardzielewski Marcin
Gładki Bartosz
Grau Jolanta
Gruda Miłosz
Jankowska Karolina
Kania Marta
Kowalczyk Kamila
Kosiecka Joanna
Kurek Sylwia
Lemańska Aleksandra
Lewandowska Małgorzata
Marciniak Paweł
Matłosz Agnieszka
Mroczkowska Agnieszka
Orzechowska Aleksandra
Poradowska Anna
Prusiecka Katarzyna
Pierowski Grzegorz
Reiss Błażej
Rudnicka Marzena
Paczkowska Agnieszka
Pacyńska Katarzyna
Supera Andrzej
Szewczuk Małgorzata
Szymański Przemysław
Załuska Katarzyna
Zając Małgorzata
Żukowska Agnieszka

1998/99

Bojarski Maciej
Braszkowska Anna
Brzoza Anna
Chojnacki Piotr
Czop Marcin
Domagalska Agnieszka
Drelich Joanna
Gnitecka Katarzyna
Grodecki Tomasz
Janusiewicz Michał
Kwiatkowska Magdalena
Latecka Karolina
Melkowska Karolina
Mikulska Aleksandra
Młynarczyk Natalia
Niedziałek Aneta
Nitka Barbara
Nitka Karolina
Oprawa Dagmara
Piór Izabela
Radziejewska Monika
Rakowiecka Anna
Reszka Damian
Sadowska Anna
Sarnowska Patrycja
Sionkowska Maja
Stórlis Małgorzata
Supera Anna
Surwiło Katarzyna
Wiśniewska Monika
Zielińska Anna
Żak Katarzyna
Żakowska Anna
Adamczyk Paweł
Boruch Karolina
Botwicz Jakub
Chmura Mikołaj
Dolewska Małgorzata
Figiel Alicja
Galewska Joanna
Galicki Bartłomiej
Galicki Dariusz
Gliwińska Agnieszka
Gorlewicz Joanna
Kazimierczuk Łukasz
Kowalski Michał
Król Łukasz
Kulesz Katarzyna
Leśniewski Michał
Majewski Wojciech
Miśkiewicz Agnieszka
Palczewski Mirosław
Pichlak Maciej
Potulski Bartosz
Przysowa Mateusz
Rogala Sebastian
Rosińska Aneta
Rychlik Sebastian
Sawicki Maciej
Wolska Olimpia
Zieliński Przemysław
Zieliński Szymon
Adamczyk Katarzyna
Barganowski Tomasz
Bartczak Krzysztof
Blok Beata
Bodzoń Agata
Borowiecka Beata
Bultrowicz Katarzyna
Chrobak Wojciech
Dramiński Paweł
Figiel Karolina
Fiszka Marta
Frelek Bartosz
Fudala Edyta
Grosser Justyna
Jędraszko Justyna
Klemińska Anna
Klepuszewski Marcin
Królik Ewelina
Lisowiecka Agnieszka
Nowara Aleksandra
Okońska Marta
Olszak Monika
Opalińska Anna
Pinkowski Maciej
Pukarowski Wojciech
Pułka Anna
Rajkowska Anna
Słomińska Agnieszka
Szwajkowski Marek
Warczak Małgorzata
Wiesner Izabela
Wójcik Elżbieta
Ziółkowska Agnieszka
Żuk Radosław
Adamiec Elżbieta
Borkowska Agata
Borkowska Agnieszka
Cenacewicz Magdalena
Chodkiewicz Anna
Chorbacz Anna
Cieślak Aneta
Czubek Ann
Dominik Dawid
Dubieniecki Marcin
Florko Rafał
Frankowski Jakub
Goralska Izabela
Januszkiewicz Magdalena
Krukowska Ewa
Krzysztofiak Karolina
Kseba Dorota
Łużna Monika
Majka Tomasz
Michalak Maciej
Nowaczyk Monika
Nowak Wioletta
Piernicka Danuta
Piłat Magdalena
Piórkowski Michał
Poteracka Katarzyna
Przychodzki Dariusz
Rogowska Anita
Sadowska Anna
Sandomierska Justyna
Skrzyniarz Agnieszka
Śliwiński Aleksander
Tubaja Marcin
Wilke Tomasz
Zabudź Karolina
Budziński Krzysztof
Bussler Ewelina
Durka Dawid
Fira Michał
Kawska Joanna
Łukaszewski Marcin
Matysiak Bartłomiej
Okulska Justyna
Pogoński Marcin
Radomski Michał
Sarbicki Gniewomir
Sokołowska Aleksandra
Spryszyńska Agnieszka
Stawicki Bartosz
Stępień Rafał
Szejerka Magdalena
Szejerka Wojciech
Szulc Krzysztof
Śliwiński Olgierd
Tobiasz Marcin
Walasek Krzysztof
Walkiewicz Łukasz
Wasiewicz Magdalena
Wilczewski Jarosław
Wiliński Bartosz
Wolska Marlena
Wójcik Piotr
Zakrzewicz Piotr
Żuka Aleksandra

1999/2000

Adamiec Anna
Behnke Martyna
Borkowska Joanna
Franckowska Katarzyna
Grabarek Konrad
Jankowska Kamila
Jaremko Anna
Komorowski Łukasz
Krajewski Krzysztof
Krokosińska Malgorzata
Kruszczyński Marcin
Maciejewski Kamil
Majda Anna
Nawrocka Agnieszka
Nowak Dorota
Okraszewski Paweł
Paszkowska Magdalena
Pogorzelska Dominika
Rajnowski Maciej
Rakieć Marzena
Spaczyński Michał
Świątkowska Agnieszka
Szmiendowska Anna
Tatarowski Adam
Tyszkowski Mariusz
Wojtysiak Anna
Wudarczyk Katarzyna
Barszcz Katarzyna
Beczek Przemysław
Borowski Dawid
Cyrul Łukasz
Czarnobaj Dagmara
Dobaczewski Robert
Duda Paulina
Gajdamowicz Tomasz
Jakubiak Grzegorz
Jasiński Krzysztof
Klejszmit Kamila
Klejszmit Tomasz
Kozłowska Marta
Kulesz Izabela
Majka Katarzyna
Matłosz Wojciech
Murawski Mariusz
Niziołek Maciej
Ossowska Magdalena
Pajewski Jędrzej
Pilczuk Piotr
Półtorak Michał
Pudło Łukasz
Rode Daniel
Ruszała Zbigniew
Szczepański Krzysztof
Tomaszewski Grzegorz
Tomkowski Tomasz
Tryc Agnieszka
Turoń Bartosz
Żądłowski Krzysztof
Balmas Agnieszka
Bielecka Agnieszka
Boczkowska Anna
Borucki Grzegorz
Cielątkowska Katarzyna
Daszewska Małgorzata
Figiel Joanna
Grau Radosław
Henclik Agata
Jasińska Joanna
Kaczorowska Barbara
Kocejko Magdalena
Kosewska Alicja
Królik Andżelika
Krzysztofiak Katarzyna
Kubiak Aleksandra
Kwiatkowska Agnieszka
Liberacka Justyna
Manowska Agnieszka
Mędrek Szymon
Olszewska Lucyna
Pilarski Łukasz
Prokuska Ewa
Prusińska Aleksandra
Sobczak Karolina
Sochacki Szymon
Stefaniak Dominika
Śrubkowska Monika
Waga Łukasz
Walor Anna
Warczak Wojciech
Wesołowska Karolina
Wieczorek Tomasz
Wilk Ewelina
Wojciechowska Marta
Czarnecki Piotr
Czumiel Szymon
Dąbrowska Aneta
Demkiewicz Justyna
Eineberg Michał
Grębska Joanna
Jeżak Andrzej
Kucharczyk Piotr
Lipski Dominik
Papaj Monika
Piotrowska Angelika
Piotrowska Joanna
Piskor Karolina
Sikorska Justyna
Szczepanowska Barbara
Szczepanowski Łukasz
Stawarz Barbara
Trzepałkowska Beata
Tul Marcin
Wierzbicka Magdalena
Żarnecki Tomasz
Biernat Krzysztof
Bloch Łukasz
Borys Bartłomiej
Cieślik Maciej
Dąbek Kamil
Delęgowska Aleksandra
Dombek Paulina
Ferner Michał
Gajda Leszek
Ganowski Rafał
Gołyga Katarzyna
Grosser Dominik
Jędrzejak Jerzy
Jędrzejowski Dominik
Kazimierska Joanna
Kędziora Natalia
Kępka Marcin
Kołodziejczyk Marcin
Lech Łukasz
Miller Łukasz
Nowosz Arkadiusz
Rybacka Dominika
Sadowski Radosław
Synakiewicz Tadeusz
Stawicka Anna
Szymanek Michał
Tadrowski Jacek
Truchan Małgorzata
Wiatrowski Marcin
Wietecha Andrzej
Bultrowicz Aleksandra
Dobies Monika
Dobosz Elżbieta
Gabriel Marcin
Kazimierczuk Łukasz
Klewicz Wojciech
Kosiński Michał
Kuter Wojciech
Latoszewska Emilia
Marcinkowski Krzysztof
Malinowska Anna
Mielnik Olimpia
Miśkiewicz Marcin
Ołówko Iwona
Piórkowska Renata
Pliszczyński Tomasz
Popławska Marzena
Pożoga Kamila
Przybylski Bartłomiej
Subocz Barbara
Wiśniewska Mariola
Woźniak Piotr
Zaremba Michał

2000/2001

Borowski Piotr
Gołyga Aleksandra
Hirnyj Karolina
Huelle Agnieszka
Ingielewicz Anna
Jackiewicz Alicja
Jakacka Marta
Jakubiak Joanna
Koralewska Joanna
Kowalska Katarzyna
Krzeszowska Anna
Leszczyńska Magdalena
Lewandowski Wojciech
Michalik Beata
Mroczek Katarzyna
Nowak Kinga
Nowak Magdalena
Nowakowska Alicja
Orzechowska Anna
Popielska Małgorzata
Rawska Anna
Rozalska Małgorzata
Skup Agnieszka
Sobczuk Anna
Sołtysiak Magdalena
Strzelecka Dorota
Szafarowicz Kinga
Szostak Agnieszka
Szulc Michał
Szulc Sonia
Tarasiuk Magdalena
Torłop Beata
Turek Anna
Zając Justyna
Braszkowski Krzysztof
Chomicki Jacek
Chyliński Paweł
Cichowicz Marcin
Czeszejko-Sochacka Agnieszka
Depa Magdalena
Domin Maja
Dybała Elżbieta
Florek Jakub
Frankowski Piotr
Fryczke Maciej
Hirsz Krzysztof
Homa Damian
Kacprzyk Katarzyna
Kaniecka Katarzyna
Klekowiecki Jarosław
Klikar Karol
Korzonek Tomasz
Krzysztofiak Jakub
Łapiński Sławomir
Nowak Tomasz
Okulska Monika
Parus Agnieszka
Poźniak Aleksandra
Przekwas Łukasz
Przybylski Przemysław
Rząca Jerzy
Strzelczyk Maria
Sulot Mateusz
Szatkowska Karolina
Szkutnik Maciej
Szulc Piotr
Tomkowski Adrian
Zieliński Seweryn
Żarczyńska Elżbieta
Bołkowska Monika
Bołkowski Łukasz
Czaplicka Joanna
Częścik Karolina
Drobysz Izabela
Flis Karolina
Goryńska Monika
Gruza Ewa
Jagielska Elżbieta
Jurkiewicz Anna
Klimaszewska Anna
Komorniak Krystyna
Krajnowska Maja
Krzeszowska Monika
Kulesza Urszula
Laskowska Genowefa
Laskowska Katarzyna
Majda Kamila
Miller Adam
Obód Katarzyna
Obuchowski Maciej
Pagieła Anna
Smalec Bartosz
Staniszewska Katarzyna
Sumińska Aleksandra
Szacht Justyna
Szaflik Magdalena
Szczotka Elżbieta
Templin Maria
Trojanowska Izabela
Wielgosz Katarzyna
Wiśniewska Emilia
Wróblewska Monika
Anders Jadwiga
Binerowska Marta
Błaszków Karol
Bruniecki Marcin
Brzózy Justyna
Brzuzy Dagmara
Chmielewska Marta
Deresiewicz Tomasz
Fanslau Agnieszka
Galińska Karolina
Gnitecki Michał
Gryć Łukasz
Iwachów Emilia
Kułakowski Jan
Kwiatkowski Michał
Lenard Szymon
Lewko Małgorzata
Nowicki Adam
Radtke Grzegorz
Szwangruber Krzysztof
Szymanowska Dorota
Talarczyk Mariusz
Tyszkowski Jerzy
Wartalska Anna
Więciarz Paweł
Winnicki Krzysztof
Witusińska Justyna
Wróbel Małgorzata
Wykner Karolina
Zardzewiały Łukasz
Żyrnow Angelina
Bielawska Karolina
Bielińska Beata
Cichowlaz Bartosz
Frankowska Halszka
Gajda Paweł
Gola Krzysztof
Gorlewicz Jarosław
Gradowska Elżbieta
Gradowski Ryszard
Jasińska Joanna
Kalinowska Agnieszka
Kluczek Marcin
Kopczyński Krzysztof
Koralewski Michał
Koszarska Emilia
Kośmiński Tomasz
Kudełka Daniel
Kuffel Karolina
Kupiec Marta
Kwiatek Michał
Łabuz Michał
Matysiak Piotr
Milewska Emilia
Orzędowski Krzysztof
Pick Alicja
Piotrowska Iwona
Rublewska Katarzyna
Simiński Piotr
Siupik Malgorzata
Wesołowska Katarzyna
Wojtaszek Wojciech
Zając Weronika
Zawalich Paweł
Zosiak Kamil
Bizewska Katarzyna
Chomicka Izabela
Drozd Agnieszka
Głodowicz Edyta
Godlewska Monika
Grzegrzółka Maria
Knop Emilia
Kulesz Joanna
Lepkowska Joanna
Lessner-Leśniakowska Ewelina
Ludzkowska Alicja
Łaszcz Magdalena
Malinowka Agnieszka
Malinowska Marta
Malinowska Monika
Manowska Katarzyna
Niska Ewa
Omelan Magdalena
Przysowa Marta
Radomska Karolina
Rogoś Ewa
Rymarz Małgorzata
Skalikow Katarzyna
Synakiewicz Iwona
Szalkowska Beata
Szymańska Katarzyna
Ściepura Edyta
Ściepura Marzena
Zdziennicka Ewa
Zip Marta

2001/2002

Alicka Aleksandra
Baran Aneta
Borowiak Małgorzata
Braszkowska Barbara
Drozdowska Ewa
Filip Karolina
Gabryś Natalia
Górna Aleksandra
Grządka Katarzyna
Gutta Ewa
Kamińska Dorota
Kirska Magdalena
Klekowska Edyta
Kożyczkowski Marek
Kurkowicz Bartosz
Kuta Katarzyna
Liberacka Marta
Łęczowska Paulina
Majda Wojciech
Makuch Joanna
Maliszewski Daniel
Mielczarek Monika
Nadzikowska Kamila
Nogowska Ewelina
Nosek Agnieszka
Pagieła Paweł
Parulska Joanna
Pęza Łukasz
Pupek Agnieszka
Ruszkowska Aleksandra
Samborska Kamila
Sokołowska Karolina
Antolak Monika
Berent Piotr
Boniecki Bartosz
Brzoza Łukasz
Dokla Damian
Folga Andrzej
Gielnik Magdalena
Grześkowiak Kamil
Jaremko Ewa
Kisiel Paweł
Kozak Dagmara
Krasowski Robert
Kulik Grzegorz
Kwiatkowski Marcin
Lewandowska Weronika
Łoś Krzysztof
Miłoszewski Marcin
Musiewicz Aleksandra
Nesterowicz Michał
Piechowiak Katarzyna
Przysowa Ewelina
Rząca Wojciech
Sokołowska Karolina
Staniszewski Adam
Surowiec Anna
Szymańska Aleksandra
Tarkowska Agnieszka
Wasiniak Bartłomiej
Woźniak Magdalena
Zarzycki Przemysław
Chmielewski Mateusz
Cichocka Elżbieta
Cichorska Anna
Cieślak Katarzyna
Franckowska Karolina
Jędrzejowska Małgorzata
Jonczyk Aleksandra
Kasztelan Dominika
Kisa Iga
Klak Aleksandra
Komorowska Joanna
Korczak Aleksandra
Malinowska Kamila
Melkowski Łukasz
Michalska Justyna
Muracka Anna
Murawska Katarzyna
Nojko Agnieszka
Olszuk Rafał
Orlicki Michał
Ozimek Karolina
Podkowińska Karolina
Przyłuski Karol
Rolińska Ewa
Rozalski Przemysław
Rumas Anna
Schneider Agnieszka
Skoczylas Alicja
Sokołowska Magdalena
Stawarz Danuta
Szmiendowska alicja
Szczeblewska Magdalena
Timoszuk Marcin
Wołk Agnieszka
Zamaro Paulina
Archutowska Justyna
Bereza Radosław
Biały Katarzyna
Bielicka Paulina
Bogusz Artur
Cenacewicz Marta
Chrzanowska Karolina
Ciuk Agnieszka
Dąbal Marta
Guzowska Karolina
Karpowicz Jacek
Kędzierska Kamila
Kosicka Katarzyna
Królik Karol
Kubik Monika
Kwaśniewska Katarzyna
Leśkiewicz Karolina
Maroń Justyna
Michalska Katarzyna
Miller Tomasz
Murawska Kamila
Piłat Antonina
Piłat Bartosz
Ratyńska Anna
Replińska Monika
Rutecki Przemysław
Sepioło Beata
Smokowska Magdalena
Staniszewski Michał
Szmelter Sława
Szyc Martyna
Warelich Jolanta
Wójcik Małgorzata
Burdyński Bartek
Chylińska Alicja
Czarnojan Jolanta
Dzikowski Krzysztof
Goworowska Magda
Grabara Marlena
Harasimiuk Renata
Jaszczyńska Anna
Jóźwiak Jacek
Kamińska Sandra
Kęsicki Krzysztof
Kita Przemysław
Kobza Monika
Kowalski Mariusz
Leśniewski Piotr
Machlik Agnieszka
Malinowski Michał
Netkowska Monika
Pick Sabina
Podlawski Piotr
Ryzop Joanna
Rzepczyński Sebastian
Sakwińska Katarzyna
Strzelczyk Piotr
Szella Anna
Tomkowski Krzysztof
Truchan Jerzy
Waśniewska Iza
Wypych Łukasz
Żeleźniak Katarzyna
Żołnowska Jolanta
Żyra Monika
Bednarczyk Karolina
Chachulska Marta
Ciepła Ewa
Czumiel Przemysław
Dagil Hanna
Fiszka Michał
Gintowt Grzegorz
Grupska Ewa
Gryń Karol
Hoepfner Piotr
Janiczek Michał
Janiszewska Wioletta
Jaszkowska Ewelina
Jończyk Aleksandra
Kondraczuk Bartosz
Korczak Agata
Kuźnik Agnieszka
Mroczkowski Przemysław
Niziołek Bartosz
Nowosielska Dorota
Paczkowska Alina
Pytlarczyk Jacek
Redmer Artur
Szczytowska Anna
Szymański Sławomir
Walasek Katarzyna
Wiśniewski Borys
Wlazło Michał

Źródła

Strona internetowa I LO: Lista absolwentów