Dyskusja:Ulica Grudziądzka w Kwidzynie

Z Kwidzynopedia - encyklopedia e-kwidzyn

Umieściłem fotkę budynku PKP znajdującego się przy ul. Grudziądzkiej. Niestety nie wiem jak wkomponować go w istniejąca galerię współczesnych fotek więc pozwoliłem umieścić ją poza galerią, ale liczę na to że ktoś, bardziej obeznany w tej sztuce dołączy ja do galerii. Tak przy okazji, jak dokładać zdjęcia do istniejących galerii zdjęć.


P.S.

Może się czepiam :), ale wszelkie edycje na Kwidzynopedii są spóźnione o ok 2h do czasu rzeczywistego. O co tu chodzi? Zapisuję ten plik mając "na osi" godź. 21:08?

Pzdr.


Czas

Edycje nie są spóźnione. Po prostu zapisywane są wg czasu serwera, który jest czasem UTC. Wejdź w "moje preferencje" (prawy górny róg), następnie zakładka Data i Czas. Ustaw różnicę czasową i ciesz się aktualnym czasem :-) --WikiSysop 23:36, 25 paź 2008 (UTC)


Jak dodać zdjęcie do galerii

Gdy wchodzisz w edycję na dole masz:

==Zdjęcia współczesne==

Jest kod:

<gallery>

Grafika:Grudziadzka_17.jpg|

</gallery>

Chcąc dodać zdjęcie dodajesz w nowej lini "Grafika:" i po dwukropku nazwę pliku, w Twoim przypadku "ul. Grudziądzka (PKP).JPG".

Po JPG dodaj kreskę " | "

Oczywiście wszystko musi być w kodzie "<gallery> </gallery>".

=============

Dzięki Gregor za instrukcje.

Einsteinowski problem czasu rozwiązany pozytywnie :). Wstawianie zdjęć do galerii przećwiczę przy najbliższej nadarzającej się okazji.

Pzdr.